Γ’ Εθνική: Οι διαιτητές σε όλους τους ομίλους

Read Time2 Minute, 4 Second

 

1ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγων.)
:ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ: Γεωργιτσόπουλος, Παστιάδης-Οικονομίδης (Δράμας), ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ: Μαμάσουλας, Σιανίδης-Τσεχελίδης (Μακεδονίας), ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ: Μαρόπουλος, Νταβέλας-Τοροσιάδης (Μακεδονίας), ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ: Δημητριάδης, Σκούτας-Κωστόγλου (Χαλκιδικής), ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΚΑΒΑΛΑ: Τσακαλίδης, Μαλανδρής-Γούτας (Χαλκιδικής), ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΟ ΚΟΣΜΙΟΥ: Πουλικίδης, Τσακίρης-Κουβαλάκης (Δράμας), ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΣΠΙΔΑ ΞΑΝΘΗΣ: Τσοπουλίδης, Εμπλιούκ-Γκοντόλιας (Ξάνθης)

2ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγων.):
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ – ΒΕΡΟΙΑ: Τσιμεντερίδης, Τζιουβάρας-Βογδόπουλος (Κοζάνης), ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ: Σιδηρόπουλος, Κεσισόγλου-Δεμερτζής (Πέλλας), ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ: Πολυχρονίου, Πρεσπάρης-Σιδερίδης (Καστοριάς), ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ: Μπεκιάρης, Βογιατζής-Στεφανής (Καρδίτσας), ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ – ΠΟ ΤΡΙΓΛΙΑΣ: Πάνος (Ηπείρου), Διαμαντής (Έβρου)-Τσάντας (Ηπείρου), ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ – ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ: Χάψας, Αναστασιάδης (Σερρών)-Κωνσταντίν (Μακεδονίας), ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ: Θεοχάρης, Π. Σακκάς-Δ. Σακκάς (Θεσσαλίας)

3ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγων.):
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ – ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ: Θεοδωρόπουλος, Δράγος-Δούμτσης (Φλώρινας), ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ – ΑΟ ΦΛΩΡΙΑΔΑΣ: Παυλίδης, Γιάντσης-Χριστοδούλου (Ημαθίας), ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ – ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ: Πολυχρόνης (Πιερίας), Κουφός-Ανδρέου (Μακεδονίας), ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ: Μπαϊλής, Φραγκούλης-Ντόμαρης (Πρέβεζας/Λευκάδας), ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ: Μάντζιος (Ηπείρου), Σκορδίλης-Μιχαλάς (Κέρκυρας), Μ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΡΓΥΡΑΔΩΝ: Σουλίδης, Πραχάλης (Κοζάνης)-Τέγος (Γρεβενών)

4ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγων.):
ΑΟ ΣΕΛΛΑΝΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ: Καλαντζής (Θεσσαλίας), Νάκας-Πατέστος (Λάρισας), ΟΙΚΟΝΟΜΟΣ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ – ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ: Μέγας, Βρούζος-Μηνούδης (Πιερίας), ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ: Μπακογιάννης, Νικολάου (Αθηνών)-Παγουράς (Βοιωτίας), ΑΣ ΜΕΤΕΩΡΑ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ: Τσέτσιλας, Φαλτάκας-Μωϋσιάδης (Γρεβενών), ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΟ ΣΤΥΛΙΔΑΣ: Λεωνίδας, Μανασής-Παπαγεωργόπουλος (Τρικάλων), ΠΙΕΡΙΚΟΣ – ΦΩΚΙΚΟΣ: Κατεριάδης, Αρέστης-Μίλτσης (Πέλλας), ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ: Λαθύρης, Καλύβας-Δόσκορης (Φθιώτιδας)

5ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγων.):
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΙΩΝΙΚΟΣ: Τζαμουτζαντώνης (Χίου), Καραγιαννίδης-Χιόνης (Αθηνών), ΕΠΙΣΚΟΠΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ: Πατεμτζής, Δασκαλάκης-Μαυραντωνάκης (Ηρακλείου), ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ – ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ: Κρασαγάκης, Ελευθεράκης-Σφακιανάκης (Ηρακλείου), ΠΟ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ: Ταμπουρατζής, Φραγκιαδάκης-Καφεσάκης (Λασιθίου), ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ – ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ: Σταυρουλάκης, Φραγκιαδάκης-Λιοδάκης (Ρεθύμνου), ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ: Ντάουλας, Οικονόμου (Δυτικής Αττικής)-Κοττορός (Δωδεκανήσου)

6ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγων.):
ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΙΚΩΝ: Τζαγκαράκης, Ανδριανός-Σωτηρόπουλος (Αχαΐας), ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΙΑΛΥΣΟΣ: Περράκης (Αθηνών), Γεωργακόπουλος (Πειραιά)-Αραβίδης (Αθηνών), ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ – ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ: Λιάρος (Λακωνίας), Καρβούνης (Μεσσηνίας)-Σόβολος (Λακωνίας), ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ – ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ: Μαχαίρας, Μητράκος (Αθηνών)-Χλεμπογιάννης (Φωκίδας), ΠΑΟ ΒΑΡΔΑΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ: Γιούργας (Κέρκυρας), Οικονόμου-Κακαφώνης (Αχαΐας)

7ος ΟΜΙΛΟΣ (εξ αναβολής, 1η αγων.):
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ – ΑΙΓΑΛΕΩ: Βάτσιος, Φαρμάκης-Παύλος (Δυτικής Αττικής), ΚΟΡΙΝΘΟΣ – ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ: Δραγάτης, Κάλλης-Κυριακόπουλος (Ανατολικής Αττικής)

8ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγων.):
ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ: Βλάχος, Καραθανάσης-Βιτσεντζάτος (Ανατολικής Αττικής), ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ – ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ: Πουλόπουλος, Χρηστάκος-Κοτζαμανίδης (Πειραιά), ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ – ΑΕ ΛΕΡΝΑΣ: Κωστούλας, Παπαδημητρίου-Μάνος (Άρτας), ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ – ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ: Ρούσσος (Κορινθίας), Ψύλλος (Λέσβου)-Σπηλιώτης (Κορινθίας), ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ: Μαρκαντωνάτος, Πήττας-Καραλής (Ηλείας), ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ – ΑΟ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ: Λεμπέσης (Πειραιά), Πετρίδης (Χίου)-Παγουρτζής (Πειραιά), ΑΕ ΠΕΛΛΑΝΑΣ/ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ – ΚΑΛΑΜΑΤΑ: Κατοίκος, Νιδριώτης (Αθηνών), Πλάκας (Δυτικής Αττικής)

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Γ' Εθνική: Οι αλλαγές του σαββατοκύριακου

Κατά μία ημέρα νωρίτερα από το καθιερωμένο, είναι μετατεθιμένη η 5η αγωνιστική του Πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής, που θα πραγματοποιηθεί στους επτά από τους οκτώ ομίλους, εξαιρουμένου του 7ου ομίλου, όπου θα διεξαχθούν μόλις δύο εξ αναβολής παιχνίδια για την 1η αγωνιστική. Λόγω της εθνικής εορτής, λοιπόν, η «σέντρα» στη […]

Κάνε εγγραφή τώρα