Γ’ Εθνική: Οι διαιτητές της αγωνιστικής

0 0
Read Time2 Minute, 11 Second

1ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγων.):
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΟΣΜΙΟΥ: Τσιλίκας, Βερνέζης-Κουκούμης (Καβάλας), ΑΟ ΚΑΒΑΛΑ – ΑΣΠΙΔΑ ΞΑΝΘΗΣ: Σιαμάνης, Χασιώτης-Κοτανίδου (Δράμας), ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ: Μαρόπουλος, Σιανίδης-Παπαδόπουλος (Μακεδονίας), ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ: Ανεστίδης, Γκοντόλιας-Τζιβαρτζίδης (Ξάνθης), ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ – ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ: Τζουμαλάκης, Κρυωνάς-Αναστασιάδης (Σερρών), ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ – ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ: Κεφίλης (Έβρου), Καρακασίδης-Δανδανίδης (Θράκης), ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ: Δημητριάδης, Χρυσαΐδης-Τσιρώνας (Χαλκιδικής)

2ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγων.):
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ: Αργυρός, Δεμερτζής-Μίλτσης (Πέλλας), ΠΟ ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ: Μπεκιάρης, Βογιατζής-Παπαλίτσας (Καρδίτσας), ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ: Καλατζής, Σακκάς-Αναστασίου (Θεσσαλίας), ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ: Τσιμεντερίδης, Βογδόπουλος (Κοζάνης)-Πάνου (Φλώρινας), ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ: Μέγας, Μηνούδης (Πιερίας)-Καλορόγιαννης (Κυκλάδων), ΒΕΡΟΙΑ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ: Μπουμαρσόπουλος, Στάικος-Πατέστος (Λάρισας), ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ: Σπυριάδης (Χίου), Τέγος-Δρουδάκης (Γρεβενών)

3ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγων.):
ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΡΓΥΡΑΔΩΝ: Ι. Πάνος, Τσάντας-Σ. Πάνος (Ηπείρου), ΑΕ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ – Μ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ: Σιντόρης, Λιαμίρας-Ράπτης (Θεσπρωτίας), ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ: Νικόπουλος, Μιχαλάς-Μίχος (Κέρκυρας), ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ: Καδδάς, Οικονόμου-Κακαφώνης (Αχαΐας), ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ – ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ: Πέτσας, Μπάλας-Αλεξόπουλος (Τρικάλων)

4ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγων.):
ΑΟ ΣΕΛΛΑΝΩΝ – ΦΩΚΙΚΟΣ: Κουρλός, Μπύρος-Κατσαρός (Ευρυτανίας), ΑΟ ΣΤΥΛΙΔΑΣ – ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ: Ξηρογιάννης, Παγούρας-Καλαμπούκας (Βοιωτίας), ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ: Φουστάνας, Τσεχελίδης-Γεωργόπουλος (Μακεδονίας), ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΠΙΕΡΙΚΟΣ: Μαμάσουλας, Κουφός-Μαδίτσης (Μακεδονίας), ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ: Μελτζανίδης, Γιάντσης-Χριστοδούλου (Ημαθίας), ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ – ΑΣ ΜΕΤΕΩΡΑ: Τασιόπουλος, Σακκάς (Θεσσαλίας)-Μπουρονίκος (Λάρισας), ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ – ΟΙΚΟΝΟΜΟΣ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ: Παπακωνσταντίνου, Καλύβας-Δόσκορης (Φθιώτιδας)

5ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγων.):
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ: Μπαϊρακτάρης, Αραβίδης-Γενναίος (Αθηνών), ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ: Ζαχαρόπουλος, Σόφιας-Γκούβας (Ανατολικής Αττικής), ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ: Πατεμτζής, Γαρεφαλάκης-Μαυρουδής (Ηρακλείου), ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ: Τσακαλίδης, Μαλανδρής (Χαλκιδικής)-Νικολάου (Αθηνών), ΙΩΝΙΚΟΣ – ΠΟ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ: Κατόπης (Σάμου), Χαντζίκος (Δυτικής Αττικής)-Κουλοχέρης (Ανατολικής Αττικής), ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ – ΕΠΙΣΚΟΠΗ: Κουναλάκης, Σφακιανάκης-Δρακουλάκης (Ηρακλείου)

6ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγων.):
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ: Μαρκαντωνάτος, Ασημακόπουλος-Λιάπης (Ηλείας), ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΟ ΒΑΡΔΑΣ: Χουλιάρας, Τσιφλάκος-Νέγρης (Εύβοιας), ΙΑΛΥΣΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ: Μπερέτας, Κακάνης (Ανατολικής Αττικής)-Μαραθωνίτης (Αθηνών), ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΙΚΩΝ – ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ: Παπαγεωργόπουλος, Λυκομήτρος-Λέκκας (Αργολίδας), ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ – ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ: Αλιάγας, Φαρμάκης (Δυτικής Αττικής)-Παπαδόπουλος (Κιλκίς), ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ: Αλαφογιάννης, Δελλής (Βοιωτίας)-Ιωάννου (Εύβοιας)

7ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγων.):
ΑΙΟΛΙΚΟΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ: Χατζηγιάννης (Πειραιά), Στεφάνου-Τραούδας (Χίου), ΑΙΓΑΛΕΩ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ: Γιαννούκας (Δωδεκανήσου), Βιτσεντζάτος (Ανατολικής Αττικής)-Χλεμπογιάννης (Φωκίδας), ΑΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ: Ρούτσης, Σπηλιώτης-Κλεπετσάνης (Κορινθίας), ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ: Γιαννόπουλος, Αδαμόπουλος (Μεσσηνίας)-Αλέκος (Δωδεκανήσου), ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – ΚΟΡΙΝΘΟΣ: Μπαλαχούτης, Σγουράκης-Γαρούφος (Πειραιά), ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ: Χρυσάφης, Καραγιαννίδης (Αθηνών)-Λυρής (Λέσβου)

8ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγων.):
ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΟ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ: Τσατσούλης, Τσολακίδης-Μητράκος (Αθηνών), ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΚΑΛΑΜΑΤΑ: Τσουκαλάς, Νιδριώτης-Κολλιάκος (Αθηνών), ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ – ΑΕ ΠΕΛΛΑΝΑΣ/ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ: Ζέστας (Λέσβου), Κοτζαμανίδης-Καρακελές (Πειραιά), ΑΕ ΛΕΡΝΑΣ – ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ: Αδαμόπουλος (Ζακύνθου), Πήττας-Καραλής (Ηλείας), ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ: Βεργέτης, Σταματόπουλος-Τσούκας (Αρκαδίας), ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ – ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ: Τζαγκαράκης, Ανδριανός-Παπαδημητρίου (Αχαΐας), ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ – ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ: Καλαμάρης, Καλυβόπουλος-Τάκος (Αιτωλοακαρνανίας)

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Γ' Εθνική: Οι αλλαγές της αγωνιστικής

Σάββατο 5 Ιανουαρίου: 2ος όμιλος: (15:00) Μελιτέας Μελίτης-Ολυμπιακός Κυμίνων Κυριακή 6 Ιανουαρίου: 7ος όμιλος: (12:30) Πανθηραϊκός-Κόρινθος 8ος όμιλος: (12:00) ΑΕ Ερμιονίδας-ΑΟ Κατασταρίου, (14:00) ΑΟ Εικοσιμίας-Αμβρυσσέας Διστόμου Τετάρτη 9 Ιανουαρίου: 6ος όμιλος: (14:30) Διαγόρας Βραχνέικων-Φοίβος Κρεμαστής

Κάνε εγγραφή τώρα