Γ’ Εθνική: Οι διαιτητές της αγωνιστικής

0 0
Read Time2 Minute, 19 Second

1ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγων.):
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ: Παπουτζής, Τζιβαρτζίδης (Ξάνθης)-Τραούδας (Χίου), ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ: Τζουμαλάκης, Κρυωνάς-Αναστασιάδης (Σερρών), ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ – ΑΣΠΙΔΑ ΞΑΝΘΗΣ: Μαμάσουλας, Μεταξιώτης-Τσεχελίδης (Μακεδονίας), ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΟ ΚΟΣΜΙΟΥ: Σιαμάνης, Τσακίρης-Χασιώτης (Δράμας), ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΟ ΚΑΒΑΛΑ: Τσακαλίδης, Μαλανδρής-Γούτας (Χαλκιδικής), ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ: Τσιάρας, Βερνέζης-Κουκούμης (Καβάλας), ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ: Δραγούσης, Κωτούλας-Ιωαννίδης (Κιλκίς)

2ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγων.):
ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ – ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ: Παυλίδης, Παπαδάκης-Πίτος (Ημαθίας), ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ: Μπουμαρσόπουλος, Παραφέστας-Δεδικούσης (Λάρισας), ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ: Κατσικογιάννης, Θανασιάς-Λιόντος (Ηπείρου), ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ: Σουλίδης, Τζιουβάρας-Μπαλιάκας (Κοζάνης), ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ – ΠΟ ΤΡΙΓΛΙΑΣ: Καλατζής, Π. Σακκάς-Δ. Σακκάς (Θεσσαλίας), ΒΕΡΟΙΑ – ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ: Κουκούλης, Καραγιάννης-Κοτούμπας (Λάρισας), ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ: Αγγελάκης, Παπαδόπουλος-Παπαδοπούλου (Μακεδονίας)

3ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγων.):
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ: Στεφάνου (Θεσπρωτίας), Φραγκούλης (Πρέβεζας/Λευκάδας)-Παπαλαζάρου (Θεσπρωτίας), ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – Μ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ: Μπαϊλής (Πρέβεζας/Λευκάδας), Παπαδημητρίου (Άρτας)-Γκαρτζονίκας (Πρέβεζας/Λευκάδας), ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΡΓΥΡΑΔΩΝ: Ξηρογιάννης, Παγουράς-Καλαμπούκας (Βοιωτίας), ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ – ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ: Μαλούτας, Παρασίου-Χριστοδούλου (Ημαθίας), ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – ΑΕ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ: Κωστούλας, Μάνος-Νούσιας (Άρτας), ΑΟ ΦΛΩΡΙΑΔΑΣ – ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ: Μπούμπας, Πάνος (Ηπείρου)-Κέφης (Πρέβεζας/Λευκάδας)

4ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγων.):
ΠΙΕΡΙΚΟΣ – ΑΟ ΣΕΛΛΑΝΩΝ: Σιδηρόπουλος, Κεσισόγλου-Αρεστής (Πέλλας), ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ: Μπουρουζίκας, Πατέτσος-Μπουρονίκος (Λάρισας), ΑΣ ΜΕΤΕΩΡΑ – ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ: Παπακωνσταντίνου, Καλύβας-Δόσκορης (Φθιώτιδας), ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ – ΦΩΚΙΚΟΣ: Δραγάτης, Κάλλης (Ανατολικής Αττικής)-Νικολάου (Αθηνών), ΟΙΚΟΝΟΜΟΣ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ – ΑΟ ΣΤΥΛΙΔΑΣ: Στ. Λεωνίδας, Κ. Λεωνίδας-Παπαγεωργόπουλος (Τρικάλων), ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ: Νικόπουλος (Θεσσαλίας), Μανασής (Τρικάλων)-Σφυρής (Θεσσαλίας), ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ: Μπεκιάρης, Παπαλίτσας-Κανιούρας (Καρδίτσας)

5ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγων.):
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ: Κρασαγάκης, Μαυραντωνάκης-Ι. Δασκαλάκης (Ηρακλείου), ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ: Κουναλάκης, Γαρεφαλάκης-Α. Δασκαλάκης (Ηρακλείου), ΠΟ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ: Σωτηριάδης, Φραγκιαδάκης-Καφεσάκης (Λασιθίου), ΕΠΙΣΚΟΠΗ – ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ: Μανδαλενάκης, Ελευθεράκης-Σφακιανάκης (Ηρακλείου), ΙΩΝΙΚΟΣ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ: Σπ. Νικολάου (Αθηνών), Σόφιας (Ανατολικής Αττικής)-Σπάρταλης (Δωδεκανήσου), ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ: Πόγκας, Ιωάννου (Εύβοιας)-Παπαδάμ (Χίου)

6ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγων.):
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ: Ματσούκας, Τσιλίκας-Βασιλόπουλος (Αιτωλοακαρνανίας), ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ – ΠΑΟ ΒΑΡΔΑΣ: Κακουλίδης (Θράκης), Νταβέλας-Τυριακίδης (Μακεδονίας), ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ: Καδδάς, Κακαφώνης-Τσιρογιάννης (Αχαΐας), ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ: Χρονάς, Ανδριανός-Τσούτσης (Αχαΐας), ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ – ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ: Κουτσαναστάσης (Μεσσηνίας), Σταματόπουλος-Τσούκας (Αρκαδίας), ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΙΚΩΝ – ΙΑΛΥΣΟΣ: Γιαννόπουλος, Αδαμόπουλος-Καρβούνης (Μεσσηνίας)

7ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγων.):
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ: Κ. Μπαϊρακτάρης, Κολλιάκος-Λ. Τσολακίδης (Αθηνών), ΑΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ: Δημαράκης (Δωδεκανήσου), Τσαλίκογλου-Κακάνης (Ανατολικής Αττικής), ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ: Χρ. Βεργέτης, Δ. Βεργέτης (Αρκαδίας)-Αρμάκολας (Κυκλάδων), ΑΙΟΛΙΚΟΣ – ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ: Λεμπέσης, Φαγκρίδας-Σγουράκης (Πειραιά), ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ – ΚΟΡΙΝΘΟΣ: Αλάμπεης (Αθηνών), Πασπάτης (Σάμου)-Ίσσα (Αθηνών), ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ: Γ. Φίτσας, Καντανολέων-Παύλος (Δυτικής Αττικής)

8ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγων.):
ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ – ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ: Κυρίτσης (Δωδεκανήσου), Γεωργακόπουλος-Παγουρτζής (Πειραιά), ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΠΕΛΛΑΝΑΣ/ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ: Αδαμόπουλος (Ζακύνθου), Πήττας-Καραμέρος (Ηλείας), ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ – ΚΑΛΑΜΑΤΑ: Μπακογιάννης (Αθηνών), Κοττορός (Δωδεκανήσου)-Γουρνιάς (Ανατολικής Αττικής), ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ – ΑΟ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ: Σαφαρίκας, Παπαδημητρίου (Αχαΐας)-Γάτσιος (Πρέβεζας/Λευκάδας), ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ – ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ: Κακριδής, Σπηλιώτης-Σάνος (Κορινθίας), ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ – ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ: Μαρκαντωνάτος, Καραλής-Λιάπης (Ηλείας), ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – ΑΕ ΛΕΡΝΑΣ: Στόλης (Σερρών), Θεοδωρόπουλος-Κλεπετσάνης (Κορινθίας)

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Γενική Συνέλευση ανακοίνωσε η Χαλκίδα

Ανακοίνωση με την οποία γνωστοποιεί τη διεξαγωγή Γενικής Συνέλευσης για τις 7 Δεκεμβρίου εξέδωσε η διοίκηση της Χαλκίδας. Αναλυτικά η ανακοίνωση: Κύριοι, Το Διοικητικό Συμβούλιο του αθλητικού σωματείου με την επωνυμία «ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΧΑΛΚΙΣ-Α.Ο. ΧΑΛΚΙΣ» σε εφαρμογή των άρθρων του ισχύοντος καταστατικού, και με απόφαση που έλαβε στην συνεδρίαση της […]

Κάνε εγγραφή τώρα