Γ’ Εθνική: Οι διαιτητές της Κυριακής

1ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγων.):
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ – ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ: Γεωργιτσόπουλος (Δράμας), Δημητριάδης-Καραγιάννης (Θράκης), ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ: Τσιάρας, Καμπερίδης-Δεδονάκης (Καβάλας), ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ: Σιδηρόπουλος, Διαμαντής-Τερζόπουλος (Έβρου), ΑΣΠΙΔΑ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ: Χορόζογλου, Οικονομίδης-Κοτανίδου (Δράμας), ΠΑΟ ΚΟΣΜΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ: Τσιλίκας, Βερνέζης-Ζαχαριάς (Καβάλας), ΑΟ ΚΑΒΑΛΑ – ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ: Τεβεκέλης, Αϊναλής-Τοροσιάδης (Μακεδονίας), ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ: Γιαπουτζής, Γκοντόλιας-Τσιβαρτζίδης (Ξάνθης)

2ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγων.):
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ – ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ: Χάψας, Κρυωνάς-Αναστασιάδης (Σερρών), ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ: Τακίδης, Ζιγκερίδης-Χαραλαμπόπουλος (Κιλκίς), ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ – ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ: Πολυχρονίου, Σιδερίδης-Τριανταφυλλίδης (Κιλκίς), ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ: Μέγας, Ταγκαλίδης-Σαλτσίδης (Πιερίας), ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ – ΒΕΡΟΙΑ: Μάντζιος, Τσάντας-Πάνος (Ηπείρου), ΠΟ ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ: Δημητριάδης, Χρυσαΐδης-Κωστόγλου (Χαλκιδικής), ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ: Τσιμεντερίδης, Πραχάλης-Βογδόπουλος (Κοζάνης)

3ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγων.):
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑΣ – ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ: Κατεριάδης, Δεμερτζής-Μίλτσης (Πέλλας), ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ – ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ: Γιούργας (Κέρκυρας), Τίκας (Θεσπρωτίας)-Μιχαλάς (Κέρκυρας), Μ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ: Σιδηρόπουλος (Πέλλας), Δράγος-Δούμτσης (Φλώρινας), ΚΡΟΝΟΣ ΑΡΓΥΡΑΔΩΝ – ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ: Χουλιάρας, Γκαρτζονίκας-Κέφης (Πρέβεζας/Λευκάδας), ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΑΟ ΦΛΩΡΙΑΔΑΣ: Σιντόρης, Ράπτης-Λιαμίρας (Θεσπρωτίας), ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ – ΑΕ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ: Πάνος, Θανασιάς-Λιόντος (Ηπείρου)

4ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγων.):
ΑΟ ΣΕΛΛΑΝΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ: Πολυχρόνης, Βρούζος (Πιερίας)-Νικζάς (Λάρισας), ΠΙΕΡΙΚΟΣ – ΑΣ ΜΕΤΕΩΡΑ: Μιχούλιας, Σιανίδης-Κουφός (Μακεδονίας), ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ: Πέτσας, Σταφυλάς-Αλεξόπουλος (Τρικάλων), ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ – ΟΙΚΟΝΟΜΟΣ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ: Σφέτσιας (Σάμου), Στεφανής-Τίκας (Καρδίτσας), ΦΩΚΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ: Αθανασίου, Μάνος-Νούσιας (Άρτας), ΑΟ ΣΤΥΛΙΔΑΣ – ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ: Τσιοφλίκη, Μάνος-Νάκας (Λάρισας), ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ: Λαθύρης, Καλύβας-Λιτοσελίτης (Φθιώτιδας)

5ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγων.):
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ: Νεοφυτιάδης (Κορινθίας), Βιτσεντζάτος (Ανατολικής Αττικής)-Μουτάφης (Κυκλάδων), ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – ΠΟ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ: Σταυρουλάκης, Λιοδάκης-Καλυβιανάκης (Ρεθύμνου), ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ: Βλάχος, Κουλοχέρης (Ανατολικής Αττικής)-Κόπανος (Χίου), ΓΙΟΥΧΤΑΣ – ΕΠΙΣΚΟΠΗ: Κουκουράκης, Αναστασάκης-Κομισοπούλου (Χανίων), ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ: Τσουκαλάς, Νιδριώτης (Αθηνών)-Πλάκας (Δυτικής Αττικής), ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ: Βισκαδούρος, Ελευθεράκης-Δρακουλάκης (Ηρακλείου)

6ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγων.):
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ: Κυρίτσης, Κοττορός-Σπάρταλης (Δωδεκανήσου), ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ: Ντάουλας, Οικονόμου-Χαντζίκος (Δυτικής Αττικής), ΠΑΟ ΒΑΡΔΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ: Καδδάς, Οικονόμου-Ανδριανός (Αχαΐας), ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ: Τζαμουτζαντώνης (Χίου), Πασπάτης (Σάμου)-Παύλος (Δυτικής Αττικής), ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΙΚΩΝ: Ρούτσης, Θεοδωρόπουλος-Κλεπετσάνης (Κορινθίας), ΙΑΛΥΣΟΣ – ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ: Μπαλαχούτης, Χρηστάκος-Κοτζαμανίδης (Πειραιά)

7ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγων.):
ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ: Ψυχούλας (Βοιωτίας), Πριόνας (Εύβοιας)-Σοφός (Βοιωτίας), ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ: Καλογερόπουλος, Αραβίδης (Αθηνών)-Μέστρος (Λέσβου), ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ: Γιαννόπουλος (Μεσσηνίας), Κορώνας (Πειραιά)-Χλεμπογιάννης (Φωκίδας), ΚΟΡΙΝΘΟΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ: Τσαγκαράκης (Χανίων), Δ. Βεργέτης (Αρκαδίας)-Καρβούνης (Μεσσηνίας), ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ – ΑΙΟΛΙΚΟΣ: Βλάχος (Ανατολικής Αττικής), Γεωργακόπουλος (Πειραιά)-Καραθανάσης (Ανατολικής Αττικής)

8ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγων.):
ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ: Κολυτάς (Λασιθίου), Κολλιάκος-Ζήρδας (Αθηνών), ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ – ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ: Ανδριανός, Κακαφώνης-Ζουλής (Αχαΐας), ΑΕ ΠΕΛΛΑΝΑΣ/ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ – ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ: Αυγερινός, Σταματόπουλος-Τσούκας (Αρκαδίας), ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ: Ματσούκας, Τσιλίκας-Σούζας (Αιτωλοακαρνανίας), ΑΟ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ: Σταυρόπουλος, Ασημακόπουλος-Καραμέρος (Ηλείας), ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΠΑΜΙΣΟΣ: Παναγάκος, Σόβολος (Λακωνίας)-Γκουριώτης (Αργολίδας), ΑΕ ΛΕΡΝΑΣ – ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ: Μαχαίρας, Λιαμπότης-Μητροφάνης (Αθηνών)

Next Post

Κόρινθος-Αιγάλεω ζωντανά στο Sportaltv!

Το ξεκίνημά τους στο Πρωτάθλημα του 7ου ομίλου φανερώνει πως μεταξύ Κορίνθου και Αιγάλεω υπάρχει διαφορά δυναμικότητας. Είναι κάτι, ωστόσο, που θα αποδειχθεί και στην πράξη; Οι δύο ομάδες θα δώσουν τις σχετικές απαντήσεις, μέσα από την αναμέτρησή τους στο δημοτικό γήπεδο Συνοικισμού της Κορίνθου, την ερχόμενη Κυριακή στις 15:00. […]

Κάνε εγγραφή τώρα