Γ’ Εθνική: Οι διαιτητές της Κυριακής

Read Time2 Minute, 15 Second

1ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγων.):
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ: Βουρνέλης, Παπαδόπουλος-Σιανίδης (Μακεδονίας), ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ: Μαρόπουλος, Ανδρέου-Γεωργόπουλος (Μακεδονίας), ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ: Δραγούσης, Ζιγκερίδης-Χαραλαμπόπουλος (Κιλκίς), ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ: Τσοπουλίδης (Ξάνθης), Δημητριάδης-Καραγιάννης (Θράκης), ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ: Τζουμαλάκης (Σερρών), Παστιάδης-Ραβικάλης (Δράμας), ΑΣΠΙΔΑ ΞΑΝΘΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ: Κεφίλης (Έβρου), Κυριαζής (Θεσσαλίας)-Ναζιρόπουλος (Έβρου), ΠΑΟ ΚΟΣΜΙΟΥ – ΑΟ ΚΑΒΑΛΑ: Γεωργιτσόπουλος (Δράμας), Εμπλιούκ (Ξάνθης)-Οικονομίδης (Δράμας)

2ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγων.):
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ – ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ: Σκούτας, Γούτας-Μαλανδρής (Χαλκιδικής), ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ: Νικόπουλος, Αναστασίου-Σφυρής (Θεσσαλίας), ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ – ΒΕΡΟΙΑ: Ζαμπαλάς, Θανασιάς-Λιόντος (Ηπείρου), ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ: Μπουμαρσόπουλος, Καραγιάννης-Στάικος (Λάρισας), ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ: Σφέτσιας (Σάμου), Τίκας-Κάνιουρας (Καρδίτσας), ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ: Σιδηρόπουλος, Δέλλιος-Μίλτσης (Πέλλας), ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ – ΠΟ ΤΡΙΓΛΙΑΣ: Σουλίδης, Τζιουβάρας-Βογδόπουλος (Κοζάνης)

3ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγων.):
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ: Πολυχρονίου, Πρεσπάρης-Τριανταφυλλίδης (Καστοριάς), ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ: Κωστούλας, Παπαδημητρίου-Νούσιας (Άρτας), ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ: Νέος, Τσάντας-Πάνος (Ηπείρου), ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ – ΑΟ ΦΛΩΡΙΑΔΑΣ: Φίτσας, Φραγκούλης-Γκαρτζονίκας (Πρέβεζας/Λευκάδας), Μ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ: Σπυριάδης (Χίου), Δράγος-Δούμτσης (Φλώρινας), ΚΡΟΝΟΣ ΑΡΓΥΡΑΔΩΝ – ΑΕ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ: Νικόπουλος, Σκορδίλης-Μίχος (Κέρκυρας)

4ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγων.):
ΑΟ ΣΕΛΛΑΝΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ: Μέγας, Μηνούδης-Σαλτσίδης (Πιερίας), ΑΣ ΜΕΤΕΩΡΑ – ΟΙΚΟΝΟΜΟΣ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ: Καλατζής, Π. Σακκάς-Δ. Σακκάς (Θεσσαλίας), ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ: Λαθύρης, Καλύβας-Δόσκορης (Φθιώτιδας), ΠΙΕΡΙΚΟΣ – ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ: Κεφαλάς (Σερρών), Κωνσταντίν-Παπαδοπούλου (Μακεδονίας), ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ: Μπουροζίκας, Νάκας-Παραφέστας (Λάρισας), ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ: Μαμάσουλας, Φράγιος-Μαδίτσης (Μακεδονίας), ΦΩΚΙΚΟΣ – ΑΟ ΣΤΥΛΙΔΑΣ: Ψυχούλας, Σοφός-Καλαμπούκας (Βοιωτίας)

5ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγων.):
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ: Νικολάου, Δόσης-Ίσσα (Αθηνών), ΠΟ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ – ΕΠΙΣΚΟΠΗ: Ταμπουρατζής, Καφεσάκης-Φραγκιαδάκης (Λασιθίου), ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ: Κρασαγάκης, Ελευθεράκης-Δρακουλάκης (Ηρακλείου), ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ: Μανδαλενάκης, Μαυρουδής-Δασκαλάκης (Ηρακλείου), ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ: Πόγκας, Τσιφλάκος-Κελεπούρης (Εύβοιας), ΓΙΟΥΧΤΑΣ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ: Σταυρουλάκης, Δασκαλομαρκάκης-Καλυβιανάκης (Ρεθύμνου)

6ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγων.):
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ: Κακουλίδης (Θράκης), Κουφός-Μιχτατίδης (Μακεδονίας), ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ: Κουτσαναστάσης, Καρβούνης (Μεσσηνίας)-Κυριός (Αρκαδίας), ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ – ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ: Παυλίδης, Χριστοδούλου-Νησελίτης (Ημαθίας), ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΙΚΩΝ: Ματσούκας, Τσιλίκας-Σούζας (Αιτωλοακαρνανίας), ΠΑΟ ΒΑΡΔΑΣ – ΙΑΛΥΣΟΣ: Βάτσιος (Δυτικής Αττικής), Γεωργακόπουλος-Παγουρτζής (Πειραιά), ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ: Καλογερόπουλος, Κοκαρίδας-Όντος (Αθηνών)

7ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγων.):
ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ: Κωνσταντινίδης (Σάμου), Καραγιαννίδης-Αραβίδης (Αθηνών), ΚΟΡΙΝΘΟΣ – ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ: Μαρκαντωνάτος, Ασημακόπουλος-Λιάπης (Ηλείας), ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ – ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ: Ατσικνούδας (Δωδεκανήσου), Κοτζαμανίδης-Μουμπογιατζόγλου (Πειραιά), ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ: Κουναλάκης (Ηρακλείου), Αρμακόλα (Κυκλάδων)-Κουβαλάκης (Δράμας), ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ: Αλιάγας (Δυτικής Αττικής), Χρηστάκος-Κορώνας (Πειραιά), ΑΙΟΛΙΚΟΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ: Δραγάτης, Κάλλης-Βιτσεντζάτος (Ανατολικής Αττικής)

8ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγων.):
ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ: Κόκορης, Βεργέτης-Τσούκας (Αρκαδίας), ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ – ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ: Μαχαίρας (Αθηνών), Οικονόμου-Πλάκας (Δυτικής Αττικής), ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ: Κ. Ανδριανός, Κακαφώνης-Μ. Ανδριανός (Αχαΐας), ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ – ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ: Αλάμπεης, Μέστρος (Λέσβου)-Μαραθωνίτης (Αθηνών), ΑΕ ΠΕΛΛΑΝΑΣ/ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ – ΑΕ ΛΕΡΝΑΣ: Κέκερης, Τριαντάφυλλος-Κλεπετσάνης (Κορινθίας), ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ: Παναγάκος, Σόβολος (Λακωνίας)-Σταματόπουλος (Αρκαδίας), ΑΟ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ – ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ: Σαφαρίκας, Ζούλης-Σωτηρόπουλος (Αχαΐας)

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Τέλος με αιχμές από τον Ατρόμητο Πειραιά ο Καλύβας

Ο αποκλεισμός στο Κύπελλο Πειραιά από τη Χαλκηδόνα (1-0) σήμερα (7/11) νωρίς το απόγευμα αποτέλεσε τη χαριστική βολή στη συνεργασία του Ατρομήτου Πειραιά με τον Θεόφιλο Καλύβα. Οι κυανόλευκοι ανακοίνωσαν το «διαζύγιο» με τον 44χρονο προπονητή, αφήνοντας στο σχετικό δελτίο Τύπου αιχμές για την παρουσία της ομάδας και τη συγκομιδή […]

Κάνε εγγραφή τώρα