"> Γ’ Εθνική: Οι διαιτητές της 4ης αγωνιστικής στους οκτώ ομίλους

Γ’ Εθνική: Οι διαιτητές της 4ης αγωνιστικής στους οκτώ ομίλους

Read Time15Seconds

1ος ΟΜΙΛΟΣ:

ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ: Δραγούσης (Κιλκίς), Κουβαλάκης-Τσακίρης (Δράμας), ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ: Σιδηρόπουλος (Έβρου), Δημητριάδης-Δανδανίδης (Θράκης), ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ: Τεβεκέλης, Φράγιος-Τυριακίδης (Μακεδονίας), ΑΟ ΚΑΒΑΛΑ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ: Μαλουτάς, Παρασίου-Παπαδάκης (Ημαθίας), ΠΑΟ ΚΟΣΜΙΟΥ – ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ: Τσοπουλίδης, Εμπλιούκ-Κηλικιώτης (Ξάνθης), ΑΣΠΙΔΑ ΞΑΝΘΗΣ – ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ: Πουλικίδης, Ραβικάλης-Χασιώτης (Δράμας), ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ: Στόλης (Σερρών), Γκιόση (Θράκης)-Αναστασιάδης (Σερρών)

2ος ΟΜΙΛΟΣ:

ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ: Θεοδωρόπουλος (Φλώρινας), Μίλτσης-Ταγκαλίδης (Πέλλας), ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΒΕΡΟΙΑ: Τσέτσιλας, Μωϋσιάδης-Φαλτάκας (Γρεβενών), ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ: Μιχούλιας, Μεταξιώτης-Τσεχελίδης (Μακεδονίας), ΠΟ ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ: Μαρόπουλος, Χατζηβασιλείου-Παπαδοπούλου (Μακεδονίας), ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ: Γιουματζίδης, Δέλλιος-Δεμερτζής (Πέλλας), ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ: Πανυτσίδης, Τζιουβάρας (Κοζάνης)-Γιάντσης (Ημαθίας), ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ – ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ: Τσακαλίδης, Μαλανδρής-Γούτας (Χαλκιδικής)

3ος ΟΜΙΛΟΣ:

ΑΟ ΦΛΩΡΙΑΔΑΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑΣ: Πάνος (Ηπείρου), Διαμαντής (Έβρου)-Τσάντας (Ηπείρου), ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ – ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ: Κατσικογιάννης (Ηπείρου), Σκορδίλης-Μιχαλάς (Κέρκυρας), ΑΕ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ – ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ: Νέος, Θανασιάς-Λιόντος (Ηπείρου), ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ: Στεφάνου, Τίκας-Παπαλαζάρου (Θεσπρωτίας), ΚΡΟΝΟΣ ΑΡΓΥΡΑΔΩΝ – ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ: Μπαϊλής, Κέφης-Ντομάρης (Πρέβεζας/Λευκάδας), Μ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ: Αθανασίου (Άρτας), Δούμτσης-Δράγος (Φλώρινας)

4ος ΟΜΙΛΟΣ:

ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ – ΑΟ ΣΕΛΛΑΝΩΝ: Αγγελούλης, Νικζάς-Καραγιάννης (Λάρισας), ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ: Παπακωνσταντίνου, Καλύβας-Δόσκορης (Φθιώτιδας), ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – ΟΙΚΟΝΟΜΟΣ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ: Τσιαουσίδης, Αϊναλής-Παπαδόπουλος (Μακεδονίας), ΑΟ ΣΤΥΛΙΔΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ: Μπεκιάρης, Στεφανής-Παπαλίτσας (Καρδίτσας), ΦΩΚΙΚΟΣ – ΑΣ ΜΕΤΕΩΡΑ: Ματσούκας, Τσιλίκας (Αιτωλοακαρνανίας)-Κομκότος (Δωδεκανήσου), ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ: Πολυχρόνης, Βρούζος-Σαλτσίδης (Πιερίας), ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΠΙΕΡΙΚΟΣ: Λεωνίδας (Τρικάλων), Π. Σακκάς-Δ. Σακκάς (Θεσσαλίας)

5ος ΟΜΙΛΟΣ:

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ: Μπακογιάννης, Νιδριώτης (Αθηνών)-Χατζημανώλης (Δωδεκανήσου), ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ: Κουναλάκης, Α. Δασκαλάκης-Ι. Δασκαλάκης (Ηρακλείου), ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΕΠΙΣΚΟΠΗ: Κατόπης (Σάμου), Δόσης-Αραβίδης (Αθηνών), ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ: Κουκουλάς (Λέσβου), Ζήρδας-Νικολάου (Αθηνών), ΓΙΟΥΧΤΑΣ – ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ: Τσαγκαράκης, Κομισοπούλου (Χανίων)-Βιτσεντζάτος (Ανατολικής Αττικής), ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ: Ι. Καλογερόπουλος, Λ. Τσολακίδης-Τζίκας (Αθηνών)

6ος ΟΜΙΛΟΣ:

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΙΚΩΝ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ: Χρ. Βεργέτης, Δ. Βεργέτης-Κυριός (Αρκαδίας), ΙΑΛΥΣΟΣ – ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ: Κακουλίδης (Θράκης), Στεφούλης (Γρεβενών)-Μπαλιάκας (Κοζάνης), ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ ΡΙΟΛΟΥ: Αλάμπεης, Κολλιάκος-Βαξαβανέλλης (Αθηνών), ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ: Κακριδής, Σπηλιώτης-Κλεπετσάνης (Κορινθίας), ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ: Μπαλαχούτης, Κοτζαμανίδης-Γαρούφος (Πειραιά), ΠΑΟ ΒΑΡΔΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ: Κ. Ανδριανός, Μ. Ανδριανός-Σωτηρόπουλος (Αχαΐας)

7ος ΟΜΙΛΟΣ:

ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ: Ψυχούλας, Παγουράς-Δελής (Βοιωτίας), ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΚΟΡΙΝΘΟΣ: Αντωνίου, Καραθανάσης-Τσαλίκογλου (Ανατολικής Αττικής), ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ – ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ: Λεμπέσης (Πειραιά), Αδαμόπουλος (Μεσσηνίας)-Παγουρτζής (Πειραιά), ΑΙΟΛΙΚΟΣ – ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ: Φίτσας, Καντανολέων-Παύλος (Δυτικής Αττικής), ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ: Αλιάγας, Οικονόμου-Πλάκας (Δυτικής Αττικής), ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ: Κυρίτσης (Δωδεκανήσου), Γουρνιάς-Κάλλης (Ανατολικής Αττικής)

8ος ΟΜΙΛΟΣ:

ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ: Αυγερινός (Αρκαδίας), Λιάπης-Ασημακόπουλος (Ηλείας), ΑΕ ΛΕΡΝΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ: Χρονάς, Τσιρογιάννης-Ζουλής (Αχαΐας), ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ – ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ: Μπαϊρακτάρης, Σταύρογλου-Καραγιαννίδης (Αθηνών), ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ: Κουτσαναστάσης, Καρβούνης (Μεσσηνίας)-Λυκομήτρος (Αργολίδας), ΑΟ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ: Μαρκαντωνάτος, Καραλής-Καραμέρος (Ηλείας), ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ: Νεοφυτιάδης, Μπουρτζοβίτης-Τριαντάφυλλος (Κορινθίας), ΑΕ ΠΕΛΛΑΝΑΣ/ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ – ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ: Καδδάς, Κακαφώνης-Οικονόμου (Αχαΐας)

 

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Μόνος πρώτος ο Ιάλυσος στον 6ο όμιλο

Τη μοναξιά της κορυφής απολαμβάνει από το απόγευμα της Τετάρτης (17/10) ο Ιάλυσος. Σε εξ αναβολής συνάντηση για την 1η αγωνιστική του 6ου ομίλου, η ομάδα της Ρόδου λύγισε στο «Οικονομίδειο» τον Παλληνιακό, επικράτησε με 3-2 και έκανε το «3 στα 3», για να «σκαρφαλώσει» έτσι στην πρώτη θέση. Οι […]

Κάνε εγγραφή τώρα