Γ’ Εθνική: Οι διαιτητές του σαββατοκύριακου

0
66
..
..

1ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγων.):
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ: Μαυρίδης, Δεμερτζής-Μίλτσης (Πέλλας), ΑΣΠΙΔΑ ΞΑΝΘΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ: Κακουλίδης, Δανδανίδης-Καραγιάννης (Θράκης), ΠΑΟ ΚΟΣΜΙΟΥ – ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ: Κεφίλης, Τερζόπουλος (Έβρου)-Κυριαζής (Θεσσαλίας), ΑΟ ΚΑΒΑΛΑ – ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ: Κεφαλάς, Αναστασιάδης-Σάκκος (Σερρών), ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ: Μπούτσικος, Ανδρέου-Τσεχελίδης (Μακεδονίας), ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ: Γεωργιτσόπουλος, Παστιάδης-Κοτανίδου (Δράμας), ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ: Πουλικίδης (Δράμας), Γκιόση-Δημητριάδης (Θράκης)

2ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγων.):
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ – ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ: Τακίδης (Κιλκίς), Τσακίρης-Οικονομίδης (Δράμας), ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ: Τζουμαλάκης, Κρυωνάς (Σερρών)-Κωτούλας (Κιλκίς), ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ – ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ: Πάνος, Θανασιάς-Λιόντος (Ηπείρου), ΠΟ ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ: Δραγούσης (Κιλκίς), Βρούζος-Σαλτσίδης (Πιερίας), ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ: Σαφούρης/Αργυρόπουλος (Σερρών), Μαλανδρής-Κώστογλου (Χαλκιδικής), ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ: Σουλίδης (Κοζάνης), Δράγος-Δούμτσης (Φλωρίνας), ΒΕΡΟΙΑ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ: Μαρόπουλος, Νταβέλας-Τοροσιάδης (Μακεδονίας)

3ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγων.):
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ – Μ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ: Μπεκιάρης, Τίκας-Κανιούρας (Καρδίτσας), ΚΡΟΝΟΣ ΑΡΓΥΡΑΔΩΝ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ: Πολυχρονίου, Πρεσπάρης-Τριανταφυλλίδης (Καστοριάς), ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ: Κ. Ανδριανός, Κακαφώνης-Μ. Ανδριανός (Αχαΐας), ΑΕ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ: Β. Φίτσας, Φραγκούλης-Γκαρτζονίκας (Πρέβεζας/Λευκάδας), ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ – ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ: Αθανασίου, Μάνος-Νούσιας (Άρτας), ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – ΑΟ ΦΛΩΡΙΑΔΑΣ: Νέος, Τσάντας-Πάνος (Ηπείρου)

4ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγων.):
ΑΟ ΣΕΛΛΑΝΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ: Τασιόπουλος, Σακκάς-Σαμαράς (Θεσσαλίας), ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ – ΠΙΕΡΙΚΟΣ: Τσιοφλίκη, Νικζάς-Δεδικούσης (Λάρισας), ΦΩΚΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ: Γκάμαρης, Δόσης-Κοκαρίδας (Αθηνών), ΑΟ ΣΤΥΛΙΔΑΣ – ΑΣ ΜΕΤΕΩΡΑ: Πολυχρόνης, Μηνούδης (Πιερίας)-Καλορογιάννης (Κυκλάδων), ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ: Αγγελούλης, Στάικος (Λάρισας)-Μπάλας (Τρικάλων), ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΟΙΚΟΝΟΜΟΣ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ: Μελτζανίδης, Παρασίου-Γιάντσης (Ημαθίας), ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ – ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ: Τσιμεντερίδης (Κοζάνης), Αλεξόπουλος-Σταφυλάς (Τρικάλων)

..

5ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγων.):
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ: Αλιάγας, Πλάκας (Δυτικής Αττικής)-Πασπάτης (Σάμου), ΓΙΟΥΧΤΑΣ – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ: Σταυρουλάκης, Δασκαλομαρκάκης (Ρεθύμνου)-Σκούτας (Χαλκιδικής), ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – ΠΟ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ: Κατόπης (Σάμου), Μητράκος-Μητροφάνης (Αθηνών), ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ: Ρούσσος, Τριαντάφυλλος-Σάνος (Κορινθίας), ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΕΠΙΣΚΟΠΗ: Κρασαγάκης, Μαυρουδής-Τσαμπουράκης (Ηρακλείου), ΙΩΝΙΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ: Μπακογιάννης, Ζήρδας (Αθηνών)-Οικονόμου (Δυτικής Αττικής)

6ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγων.):
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΠΑΟ ΒΑΡΔΑΣ: Καλογερόπουλος (Αθηνών), Γουρνιάς-Βιτσεντζάτος (Ανατολικής Αττικής), ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ: Ψυχούλας, Σοφός (Βοιωτίας)-Κελεπούρης (Εύβοιας), ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ – ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ: Ματσούκας, Λυσσάρης-Καλυβόπουλος (Αιτωλοακαρνανίας), ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ: Βλάχος, Τσαλίκογλου-Κουλοχέρης (Ανατολικής Αττικής), ΙΑΛΥΣΟΣ – ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ: Παρχαρίδης (Δράμας), Μουμπογιατζόγλου (Πειραιά)-Ναζιρόπουλος (Έβρου), ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΙΚΩΝ: Βεργέτης, Κυριός (Αρκαδίας)-Λυκομήτρος (Αργολίδας)

7ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγων.):
ΑΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ: Ωραιόπουλος (Δωδεκανήσου), Κοτζαμανίδης-Σγουράκης (Πειραιά), ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ: Κατσικογιάννης (Ηπείρου), Κουρέντας (Τρικάλων)-Κουβαλάκης (Δράμας), ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – ΑΙΟΛΙΚΟΣ: Ντάουλας, Χαντζίκος-Νατσιόπουλος (Δυτικής Αττικής), ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ: Τζαμουτζαντώνης (Χίου), Καραθανάσης-Γκούβας (Ανατολικής Αττικής), ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ: Νεοφυτιάδης (Κορινθίας), Καφρίτσας-Τζίκας (Αθηνών), ΚΟΡΙΝΘΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ: Πουλόπουλος, Καρακελές (Πειραιά)-Καραμπάσης (Λέσβου)

8ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγων.):
ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΕ ΠΕΛΛΑΝΑΣ/ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ: Φωκάς, Ζουλής-Σωτηρόπουλος (Αχαΐας), ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ: Δραγάτης (Ανατολικής Αττικής), Δ. Βεργέτης (Αρκαδίας)-Μπουρτζοβίτης (Κορινθίας), ΑΟ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ – ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ: Μαρκαντωνάτος, Καραλής (Ηλείας)-Οικονόμου (Αχαΐας), ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ: Βάτσιος (Δυτικής Αττικής), Χρηστάκος (Πειραιά)-Φαρμάκης (Δυτικής Αττικής), ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ: Βλουτέλης (Λέσβου), Όντος-Γενναίος (Αθηνών), ΑΕ ΛΕΡΝΑΣ – ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ: Σταυρόπουλος, Καραμέρος-Λιάπης (Ηλείας), ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ – ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ: Ρούτσης (Κορινθίας), Λέκκας-Γκουριώτης (Αργολίδας)