Γ’ Εθνική: Οι διαιτητές του σαββατοκύριακου

0 0
Read Time2 Minute, 16 Second

1ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγων.):
ΑΣΠΙΔΑ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ: Τσιάρας, Δεδονάκης-Ζαχαριάς (Καβάλας), ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΠΑΟ ΚΟΣΜΙΟΥ: Στρατούδης (Έβρου), Καμπερίδης-Καρασαββαΐδης (Καβάλας), ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΚΑΒΑΛΑ: Τσοπουλίδης, Εμπλιούκ-Κηλικιώτης (Ξάνθης), ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ: Γκαϊτατζής, Τσακίρης-Χασιώτης (Δράμας), ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ: Κακουλίδης, Καρακασίδης-Καραγιάννης (Θράκης), ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ: Παρχαρίδης, Ραβικάλης-Κοτανίδου (Δράμας), ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ: Σκούτας, Χρυσαΐδης-Τσιρώνας (Χαλκιδικής)

2ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγων.):
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ: Γιουματζίδης, Δέλλιος-Κεσισόγλου (Πέλλας), ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ: Τζάμος (Καστοριάς), Τέγος-Δρουδάκης (Γρεβενών), ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ – ΠΟ ΤΡΙΓΛΙΑΣ: Βουρνέλης, Παπαδόπουλος-Τυριακίδης (Μακεδονίας), ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ – ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ: Κωνσταντινίδης (Σάμου), Αναστασιάδης-Σάκκος (Σερρών), ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ: Πολυχρόνης (Πιερίας), Δεδικούσης-Παραφέστας (Λέρισας), ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ: Τσετσίλας, Στεφούλης-Μωϋσιάδης (Γρεβενών), ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ – ΒΕΡΟΙΑ: Θεοχάρης (Θεσσαλίας), Νικζάς (Λάρισας)-Αναστασίου (Θεσσαλίας)

3ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγων.):
ΚΡΟΝΟΣ ΑΡΓΥΡΑΔΩΝ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ: Μάντζιος (Ηπείρου), Τίκας (Θεσπρωτίας)-Τσάντας (Ηπείρου), ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ – ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ: Στ. Λεωνίδας, Μανασής-Κ. Λεωνίδας (Τρικάλων), ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – ΑΕ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ: Κατόπης (Σάμου), Μάνος-Νούσιας (Άρτας), ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ: Χρ. Βεργέτης, Δ. Βεργέτης-Σταματόπουλος (Αρκαδίας), ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΟ ΦΛΩΡΙΑΔΑΣ: Μπαλάκας, Δράγος-Δούμτσης (Φλώρινας), ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ – ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ: Σπυριάδης (Χίου), Πρεσπάρης-Τριανταφυλλίδης (Καστοριάς)

4ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγων.):
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ – ΑΟ ΣΕΛΛΑΝΩΝ: Μέγας, Μηνούδης-Κουτσικανίδης (Πιερίας), ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΦΩΚΙΚΟΣ: Νικόπουλος, Σακκάς-Σφυρής (Θεσσαλίας), ΠΙΕΡΙΚΟΣ – ΑΟ ΣΤΥΛΙΔΑΣ: Τσιαουσίδης, Μιχτατίδης-Παπαδοπούλου (Μακεδονίας), ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ: Μπουμαρσόπουλος, Καραγιάννης-Νάκας (Λάρισας), ΑΣ ΜΕΤΕΩΡΑ – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ: Καραντώνης, Παπαδάκης-Χριστοδούλου (Ημαθίας), ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ – ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ: Λαθύρης, Δόσκορης-Λιτοσελίτης (Φθιώτιδας), ΟΙΚΟΝΟΜΟΣ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ: Μιχούλιας, Χατζηβασιλείου-Κωνσταντίν (Μακεδονίας)

5ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγων.):
ΓΙΟΥΧΤΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ: Ταμπουρατζής, Φραγκιαδάκης-Καφεσάκης (Λασιθίου), ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ: Βισκαδούρος, Ελευθεράκης-Δρακουλάκης (Ηρακλείου), ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ: Μαχαίρας (Αθηνών), Κομκότος (Δωδεκανήσου)-Λιοδάκης (Ρεθύμνου), ΠΟ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ – ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ: Γεωργόπουλος, Μαυρεδάκης-Τσιλίκας (Χανίων), ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ: Πατεμτζής, Μαυραντωνάκης-Α. Δασκαλάκης (Ηρακλείου), ΕΠΙΣΚΟΠΗ – ΙΩΝΙΚΟΣ: Μανδαλενάκης, Γαρεφαλλάκης-Ι. Δασκαλάκης (Ηρακλείου)

6ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγων.):
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ: Ντάουλας, Οικονόμου-Πλάκας (Δυτικής Αττικής), ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ: Κακριδής (Κορινθίας), Γαλανόπουλος-Τάκος (Αιτωλοακαρνανίας), ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ – ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ: Γ. Φίτσας, Καντανολέων-Παύλος (Δυτικής Αττικής), ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ – ΙΑΛΥΣΟΣ: Τσουκαλάς, Κολλιάκος (Αθηνών)-Μπουρτζοβίτης (Κορινθίας), ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΙΚΩΝ: Ευθυμίου, Βαξαβανέλλης (Αθηνών)-Κόπανος (Χίου), ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ: Αδαμόπουλος (Ζακύνθου), Βασιλόπουλος-Καλυβόπουλος (Αιτωλοακαρνανίας)

7ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγων.):
ΑΙΓΑΛΕΩ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ: Γιαννόπουλος (Μεσσηνίας), Μουτάφης (Κυκλάδων)-Ίσσα (Αθηνών), ΑΙΟΛΙΚΟΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ: Στάμος, Αραβίδης-Καραγεώργος (Αθηνών), ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ: Ρούσσος, Σπηλιώτης-Κλεπετσάνης (Κορινθίας), ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ: Ατσικνούδας (Δωδεκανήσου), Κακάνης (Ανατολικής Αττικής)-Λιαμίρας (Θεσπρωτίας), ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ – ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ: Μπαλαχούτης, Κορώνας-Ζερβάκης (Πειραιά), ΚΟΡΙΝΘΟΣ – ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ: Λιάρος, Σόβολος (Λακωνίας)-Τσούκας (Αρκαδίας)

8ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγων.):
ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ: Ανδριανός, Οικονόμου-Τσιρογιάννης (Αχαΐας), ΑΕ ΠΕΛΛΑΝΑΣ/ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ – ΑΟ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ: Κουτσαναστάσης, Καρβούνης (Μεσσηνίας)-Κυριός (Αρκαδίας), ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ – ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ: Κουκουλάς (Λέσβου), Ζήρδας-Σταύρογλου (Αθηνών), ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ – ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ: Κατοίκος, Νικολάου-Χιόνης (Αθηνών), ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ – ΑΕ ΛΕΡΝΑΣ: Πόγκας, Δάλλας-Νέγρης (Εύβοιας), ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ – ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ: Σαφαρίκας, Τσούτσης-Παπαδημητρίου (Αχαΐας), ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ: Ζαχαρόπουλος, Κυριακόπουλος (Ανατολικής Αττικής)-Στεφάνου (Χίου)

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Γ' Εθνική: Οι αλλαγές του σαββατοκύριακου

Σάββατο 15 Δεκεμβρίου: 1ος όμιλος: (15:00) Ασπίδα Ξάνθης-Απόλλων Παραλιμνίου 2ος όμιλος: (15:00) ΑΣ Γιαννιτσά-ΠΟ Τρίγλιας 5ος όμιλος: (15:00) ΟΦ Ιεράπετρας-Αμπελακιακός 6ος όμιλος: (15:00) Παλληνιακός-Διαγόρας Ρόδου 8ος όμιλος: (13:30) ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου-ΑΟ Κατασταρίου Κυριακή 16 Σεπτεμβρίου: 6ος όμιλος: (12:00) Πανηλειακός-Ιάλυσος, (12:30) Φοίβος Κρεμαστής-Αχαρναϊκός 7ος όμιλος: (12:00) Θύελλα Καμαρίου-Ηλυσιακός 8ος όμιλος: (13:30) ΑΟ […]

Κάνε εγγραφή τώρα