"> Δείτε τα αποτελέσματα της 15ης αγωνιστικής των οκτώ ομίλων της Γ’ Εθνικής.

Δείτε τα αποτελέσματα της 15ης αγωνιστικής των οκτώ ομίλων της Γ’ Εθνικής.

Read Time31Seconds

Δείτε τα αποτελέσματα της 15ης αγωνιστικής των οκτώ ομίλων της Γ’ Εθνικής.

1ος όμιλος
Απόλλων Παραλιμνίου-Εθνικός Σιδηροκάστρου 2-0
Κεραυνός Πέρνης-Καβάλα 0-2
Αετός Ορφανού-ΠΑΟ Κοσμίου 3-0
Άρης Αβάτου-Ασπίδα Ξάνθης 1-0
Αλέξανδρος Κιλκίς-Ορφέας Ξάνθης 2-1
Πανσερραϊκός-Εθνικός Αλεξανδρούπολης 5-2
ΑΕ Καλαμπακίου-Νέστος Χρυσούπολης 1-2

2ος όμιλος
ΠΑΟ Κουφαλίων-ΑΠΕ Λαγκαδά 1-0
Αλμωπός Αριδαίας-ΠΟ Τρίγλιας 2-0
Άρης Παλαιοχωρίου-Ερμής Αμυνταίου 3-2
Βέροια-Μακεδονικός 3-1
Ολυμπιακός Κυμίνων-Νίκη Αγκαθιάς 0-1
Αγροτικός Αστέρας-Εδεσσαϊκός 0-0
Μελιτέας Μελίτης-ΑΣ Γιαννιτσά (Τετάρτη 30/1-15:00)

3ος όμιλος
Θεσπρωτός-Τηλυκράτης Λευκάδας 0-1
ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου-Κρόνος Αργυράδων 1-0
Ναυπακτιακός Αστέρας-Σούλι Παραμυθιάς 2-1
Μακεδονικός Φούφα-ΑΕ Λευκίμμης (Τετάρτη 30/1-15:00)
Γρεβενά Αεράτα-Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθεάς (Τετάρτη 30/1-15:00)
Μακεδονικός Σιάτιστας-Θρίαμβος Σερβιανών (Τετάρτη 30/1-15:00)
Ρεπό: ΑΟ Φλωριάδας

4ος όμιλος
Οικονόμος Τσαριτσάνης-Αναγέννηση Καρδίτσας 3-0 α.α
Αστέρας Ιτεάς-Πιερικός 2-1
ΑΣ Μετέωρα-Ολυμπιακός Βόλου 2-0
ΑΟ Σελλάνων-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 1-1
Νίκη Βόλου-ΑΟ Στυλίδας 8-0
ΓΣ Αλμυρού-Φωκικός 0-0
Απόλλων Μακρυχωρίου-Θησέας Αγριάς 1-2

5ος όμιλος
Ατρόμητος Πειραιά-Αμπελακιακός 1-1
ΑΕ Νεάπολης-Κερατσίνι 2-3
Ιωνικός-Γιούχτας 0-0
Επισκοπή-Προοδευτική 0-2
ΑΟ Παλαιόχωρας-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 1-2
Ατσαλένιος-ΟΦ Ιεράπετρας 3-2
Ρεπό: Εθνικός

6ος όμιλος
Διαγόρας-Αχαρναϊκός 1-0
Πανηλειακός-Φοίβος Κρεμαστής 2-0
Ιάλυσος-Παναιγιάλειος 3-0
Νίκη Τραγανού-Παλληνιακός 2-2
Πανμοβριακός-ΠΑΟ Βάρδας 1-1
Θύελλα Ραφήνας-Αστέρας Αμαλιάδας 3-0
Ρεπό: Διαγόρας Βραχνεΐκων

7ος όμιλος – 14η αγωνιστική
Θύελλα Καμαρίου-Απόλλων Ερέτριας 3-0
Αιολικός-Κόρινθος 4-0
Αιγάλεω-Άγιοι Ανάργυροι 2-1
Χαλκίδα-Άγιος Ιερόθεος 0-2
Ηλυσιακός-Πανθηραϊκός 1-1
Καλλιθέα-Χαραυγιακός 1-1

8ος όμιλος
ΑΟ Εικοσιμίας-Ασπρόπυργος 0-4
ΑΟ Υπάτου-Παναργειακός 0-1
Αστέρας Βλαχιώτη-Καλαμάτα 1-0
Αμβρυσσέας Διστόμου-ΑΕ Πελλάνας 0-1
Ερμιονίδα-Μανδραϊκός 3-0
Ένωση Λέρνας-Παναρκαδικός 3-0
Πάμισος-ΑΟ Κατασταρίου (Δευτέρα 21/1-15:00)

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Γ' Εθνική: Το πανόραμα του 1ου ομίλου

Τα αποτελέσματαΑπόλλων Παραλιμνίου-Εθνικός Σιδηρ. 2-0Κεραυνός Πέρνης-ΑΟ Καβάλα 0-2Αετός Ορφανού-ΠΑΟ Κοσμίου 3-0Άρης Αβάτου-Ασπίδα Ξάνθης 1-0Αλέξανδρος Κιλκίς-Ορφέας Ξάνθης 2-1Πανσερραϊκός-Εθνικός Αλεξ. 5-2ΑΕ Καλαμπακίου-Νέστος Χρυσούπολης 1-2 Βαθμολογία (15 αγωνιστικές) Β. Γκολ 1.Νέστος Χρυσούπολης 36 30-9—————————————————2.ΑΟ Καβάλα 35 29-3—————————————————3.Αετός Ορφανού 28 26-134.Άρης Αβάτου 25 16-95.Κεραυνός Πέρνης 22 14-96.Πανσερραϊκός 22 26-167.Απόλλων Παραλιμνίου 20 12-118.Αλέξανδρος Κιλκίς 20 […]

Κάνε εγγραφή τώρα