Τα αποτελέσματα των οκτώ ομίλων της Γ’ Εθνικής

Read Time1 Minute, 39 Second

Δείτε εδώ όλα τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου στα παιχνίδια της δέκατης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής.

1ος όμιλος
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Απόλλων Παραλιμνίου 1-0
ΑΕ Καλαμπακίου – Ασπίδα Ξάνθης 0-0
Αλέξανδρος Κιλκίς – Καβάλα 0-2
Αετός Ορφανού – Κεραυνός Πέρνης 3-2
Νέστος Χρυσούπολης – Ορφέας Ξάνθης 3-1
Πανσερραϊκός – ΠΑΟΚ Κοσμίου 3-0
Άρης Αβάτου – Εθνικός Σιδηροκάστρου 2-0

2ος όμιλος
ΑΣ Γιαννιτσά – ΠΑΟ Κουφαλίων 1-0
Αγροτικός Αστέρας – Μακεδονικός 0-1
Ολυμπιακός Κυμίνων – ΠΟ Τρίγλιας 0-1
Άρης Παλαιοχωρίου – Αλμωπός Αριδαίας 2-1
Εδεσσαϊκός – Νίκη Αγκαθιάς 0-0
Μελιτέας Μελίτης – Ερμής Αμυνταίου 1-2
Βέροια – ΑΠΕ Λαγκαδά 2-1

3ος όμιλος
Θρίαμβος Σερβιανών – Μακεδονικός Φούφα 2-1
Ναυπακτιακός Αστέρας – Κρόνος Αργυράδων 2-2
ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου – ΑΕ Λευκίμμης 2-0
Σούλι Παραμυθιάς – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας 3-1
Γρεβενά Αεράτα – Τηλυκράτης Λευκάδας 2-2
ΑΟ Φλωριάδας – Θεσπρωτός 0-3 α.α. (Έλλειψη γιατρού)
Ρεπό: Μακεδονικός Σιάτιστας

4ος όμιλος
Ολυμπιακός Βόλου – Αναγέννηση Καρδίτσας 2-1
Αστέρας Ιτέας – Φωκικός 4-1
Απόλλων Μακρυχωρίου – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 2-0
Πιερικός – ΑΟ Σελλάνων 0-0
ΑΣ Μετέωρα – Θησέας Αγριάς 3-1
Οικονόμος Τσαριτσάνης – ΑΟ Στυλίδας 1-1
ΓΣ Αλμυρού – Νίκη Βόλου 1-2

5ος όμιλος
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Ατρόμητος Πειραιά 1-1
Ατσαλένιος – Γιούχτας 0-0
Ιωνικός – Αμπελακιακός 0-0
ΟΦ Ιεράπετρας – Προοδευτική 2-0
ΑΟ Επισκοπής – ΑΠΟ Κερατσίνι 3-1
Εθνικός Πειραιά – ΑΕ Νεάπολης 3-1
Ρεπό: ΑΟ Παλαιόχωρας

6ος όμιλος
Αστέρας Αμαλιάδας – Διαγόρας Ρόδου 0-2
Διαγόρας Βραχνεϊκων – Ιάλυσος 0-0
Πανηλειακός – Παλληνιακός 2-0
Νίκη Τραγανού – Αχαρναϊκός 1-0
Πανμοβριακός – Παναιγιάλειος 1-1
Φοίβος Κρεμαστής-ΠΑΟ Βάρδας (Τετάρτη 5/12 – 15:00)

7ος όμιλος -9η αγωνιστική
Θύελλα Καμαρίου – ΠΑΣ Κόρινθος 0-1
Χαραυγιακός – Ηλυσιακός 0-0
Αιγάλεω – Άγιος Ιερόθεος 3-2
ΑΟ Χαλκίς – Πανθηραϊκός 1-1
Αιολικός – Άγιοι Ανάργυροι 0-1
Καλλιθέα – Απόλλων Ερέτριας 4-0

8ος όμιλος
ΑΟ Εικοσιμίας – ΑΟ Κατασταρίου 0-1
Αστέρας Βλαχιώτη – Μανδραϊκός 2-4
Ασπρόπυργος – ΑΕ Ερμιονίδας 0-0
ΑΟ Υπάτου – Καλαμάτα 0-1
Αμβρυσσέας Διστόμου – Παναρκαδικός 2-0
Πάμισος Μεσσήνης – Ένωση Λέρνας 0-2
Παναργειακός – ΑΕ Πελλάνας 0-0

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Γ' Εθνική: Το πανόραμα του 1ου ομίλου

Τα αποτελέσματα Εθνικός Αλεξ.-Απόλλων Παραλιμνίου 1-0 Νέστος Χρυσούπολης-Ορφέας Ξάνθης 3-1 ΑΕ Καλαμπακίου-Ασπίδα Ξάνθης 0-0 Πανσερραϊκός-ΠΑΟ Κοσμίου 3-0 Αλέξανδρος Κιλκίς-ΑΟ Καβάλα 0-2 Άρης Αβάτου-Εθνικός Σιδηρ. 2-0 Αετός Ορφανού-Κεραυνός Πέρνης 3-2 Βαθμολογία (10 αγωνιστικές) Β. Γκολ 1.Νέστος Χρυσούπολης 24 21-8 ————————————————— 2.ΑΟ Καβάλα 23 21-3 ————————————————— 3.Αετός Ορφανού 20 20-11 4.Άρης Αβάτου […]

Κάνε εγγραφή τώρα