Όλα τα αποτελέσματα των οκτώ ομίλων της Γ’ Εθνικής

Read Time1 Minute, 38 Second

Δείτε όλα τα αποτελέσματα των οκτώ ομίλων της Γ’ Εθνικής για τη 14η αγωνιστική.

1ος όμιλος
Νέστος Χρυσούπολης – Αλέξανδρος Κιλκίς 2-0
Καβάλα – Απόλλων Παραλιμνίου 1-0
Ορφέας Ξάνθης – Αετός Ορφανού 1-2
Ασπίδα Ξάνθης – Κεραυνός Πέρνης 0-3
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Άρης Αβάτου 1-2
ΠΑΟΚ Κοσμίου – Εθνικός Σιδηροκάστρου 2-2
Τετάρτη 16/01
ΑΕ Καλαμπακίου – Πανσερραϊκός (15:00)

2ος όμιλος
Νίκη Αγκαθιάς – Άρης Παλαιοχωρίου 2-2
ΠΟ Τρίγλιας – ΠΑΟ Κουφαλίων 2-1
Μακεδονικός – Αλμωπός Αριδαίας 0-0
Αγροτικός Αστέρας – Μελιτέας Μελίτης 2-1
Τετάρτη 16/01
Εδεσσαϊκός – Ολυμπιακός Κυμίνων (15:00)
Ερμής Αμυνταίου – ΑΠΕ Λαγκαδά (15:00)
ΑΣ Γιαννιτσών – Βέροια (15:00)

3ος όμιλος
Τηλυκράτης Λευκάδας – Μακεδονικός Φούφας 1-2
Κρόνος Αργυράδων – Θεσπρωτός 0-0
Θρίαμβος Σερβιανών – ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου 1-0
Ναυπακτιακός Αστέρας – Μακεδονικός Σιάτιστας 5-0
Σούλι Παραμυθιάς – Γρεβενά Αεράτα 4-0
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας – ΑΟ Φλωριάδας 3-0 α.α
Ρεπό: ΑΕ Λευκίμμης

4ος όμιλος
Ολυμπιακός Βόλου – Οικονόμος Τσαριτσάνης 4-1
Θησέας Αγριάς – Νίκη Βόλου 0-2
ΑΟ Στυλίδας – ΑΟ Σελλάνων 0-1
Φωκικός – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 1-1
Τετάρτη 16/01
ΑΣ Μετέωρα – Αστέρας Ιτέας (15:00)
Αναγέννηση Καρδίτσας – ΓΣ Αλμυρού (15:00)
Πιερικός – Απόλλων Μακρυχωρίου (15:00)

5ος όμιλος
ΟΦ Ιεράπετρας – Επισκοπή 2-1
Προοδευτική – Εθνικός 1-1
Γιούχτας – ΑΕ Νεάπολης (αναβολή)
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Ιωνικός 1-2
Κερατσίνι – Ατρόμητος Πειραιά 3-1
Δευτέρα 14/1
Ατσαλένιος – Παλαιόχωρα (15:00)
Ρεπό: Αμπελακιακός

6ος όμιλος
Παναιγιάλειος – Διαγόρας 0-2
ΠΑΟ Βάρδας – Διαγόρας Βραχνέϊκων 2-1
Παλληνιακός – Ιάλυσος 0-2
Πανηλειακός – Θύελλα Ραφήνας 0-0
Αστέρας Αμαλιάδας – Νίκη Τραγανού 0-2
Φοίβος Κρεμαστής – Πανμοβριακός 0-2
Ρεπό: Αχαρναϊκός

7ος όμιλος
13η αγωνιστική
Πανθηραϊκός – Άγιος Ιερόθεος 1-0
Απόλλων Ερέτριας – Αιγάλεω 0-6
Άγιοι Ανάργυροι – Ηλυσιακός 2-2
Καλλιθέα – Αιολικός 0-0
Χαραυγιακός – Θύελλα Καμαρίου 2-0
ΠΑΣ Κόρινθος – ΑΟ Χαλκίδας 1-0

8ος όμιλος
ΑΟ Υπάτου – ΑΟ Εικοσιμίας (αναβολή)
Καλαμάτα – Ένωση Λέρνας 2-0
Παναργειακός – Αμβρυσσέας Διστόμου 1-1
Ασπρόπυργος – Αστέρας Βλαχιώτη 1-0
ΑΟ Κατασταρίου – Μανδραϊκός 1-0
Παναρκαδικός – Ερμιονίδα (αναβολή)
ΑΕ Πελλάνας – Πάμισος 3-1

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Γ' Εθνική: Το πανόραμα του 1ου ομίλου

Τα αποτελέσματα ΑΟ Καβάλα-Απόλλων Παραλιμνίου 1-0 ΠΑΟ Κοσμίου-Εθνικός Σιδηρ. 2-2 Ασπίδα Ξάνθης-Κεραυνός Πέρνης 0-3 Ορφέας Ξάνθης-Αετός Ορφανού 1-2 Εθνικός Αλεξ.-Άρης Αβάτου 1-2 Νέστος Χρυσούπολης-Αλέξανδρος Κιλκίς 2-0 ΑΕ Καλαμπακίου-Πανσερραϊκός (16/1) Βαθμολογία (14 αγωνιστικές) Β. Γκολ 1.Νέστος Χρυσούπολης 33 28-8 ————————————————— 2.ΑΟ Καβάλα 32 27-3 ————————————————— 3.Αετός Ορφανού 25 23-13 4.Κεραυνός Πέρνης […]

Κάνε εγγραφή τώρα