Όλα τα αποτελέσματα των οκτώ ομίλων της Γ’ Εθνικής

0
322
..
..

Δείτε εδώ όλα τα αποτελέσματα των οκτώ ομίλων της Γ’ Εθνικής, που έγιναν στο πλαίσιο της δωδέκατης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής (11η αγωνιστική για τον έβδομο όμιλο).

1ος όμιλος

Ασπίδα Ξάνθης – Απόλλων Παραλιμνίου 0-1
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Καβάλα 0-2
ΑΕ Καλαμπακίου – Κεραυνός Πέρνης 0-0
Αλέξανδρος Κιλκίς – Άρης Αβάτου 0-0
Ορφέας Ξάνθης – ΠΑΟΚ Κοσμίου 3-1
Νέστος Χρυσούπολης – Εθνικός Σιδηροκάστρου 2-0
Πανσερραϊκός – Αετός Ορφανού 1-1

2ος όμιλος

..

ΑΣ Γιαννιτσά – ΠΟ Τρίγλιας 0-0
Μελιτέας Μελίτης – Άρης Παλαιοχωρίου 1-3
Ολυμπιακός Κυμίνων – Βέροια 0-3
Νίκη Αγκαθιάς – Ερμής Αμυνταίου 1-0
Αγροτικός Αστέρας – Αλμωπός Αριδαίας 2-1
Μακεδονικός – ΠΑΟ Κουφαλίων 2-0
Εδεσσαϊκός – ΑΠΕ Λαγκαδά 1-1

3ος όμιλος

Κρόνος Αργυράδων – Μακεδονικός Φούφας 1-0
Ναυπακτιακός Αστέρας – Θεσπρωτός 1-1
Σούλι Παραμυθιάς – ΑΕ Λευκίμμης 1-0
Θρίαμβος Σερβιανών – Τηλυκράτης Λευκάδας 0-1
Γρεβενά Αεράτα – ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου 0-3
Μακεδονικός Σιάτιστας – ΑΟ Φλωριάδας 4-0
Ρεπό: Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας

4ος όμιλος

ΑΣ Μετέωρα – Νίκη Βόλου 0-2
Ολυμπιακός Βόλου – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 7-0
Αστέρας Ιτέας – ΓΣ Αλμυρού 1-0
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Απόλλων Μακρυχωρίου 2-1
Θησέας Αγριάς – ΑΟ Σελλάνων 1-0
Πιερικός – ΑΟ Στυλίδας 5-1
Αναγέννηση Καρδίτσας – Φωκικός 0-0

5ος όμιλος

ΟΦ Ιεράπετρας – Αμπελακιακός 2-0
Παλαιόχωρα – Εθνικός 1-2
Επισκοπή – Ιωνικός 1-2
Γιούχτας – Ατρόμητος Πειραιά 1-1
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Κερατσίνι 1-0
Ατσαλένιος – ΑΕ Νεάπολης 0-2
Ρεπό: Προοδευτική

6ος όμιλος

Παλληνιακός – Διαγόρας 0-1
Πανηλειακός – Ιάλυσος 0-1
Θύελλα Ραφήνας – Διαγόρας Βραχνεϊκων 1-0
Φοίβος Κρεμαστής – Αχαρναϊκός 1-1
Πανμοβριακός – Νίκη Τραγανού 1-1
Αστέρας Αμαλιάδας – Παναιγιάλειος 1-1
Ρεπό: ΠΑΟ Βάρδας

7ος όμιλος

11η αγωνιστική
Αιγάλεω – Χαραυγιακός 1-0
Θύελλα Καμαρίου – Ηλυσιακός 1-1
ΠΑΣ Κόρινθος – Άγιοι Ανάργυροι 0-0
Αιολικός – Χαλκίδα 1-0
Απόλλων Ερέτριας – Άγιος Ιερόθεος 1-1
Καλλιθέα – Πανθηραϊκός 0-0

8ος όμιλος

ΑΕ Πελλάνας – ΑΟ Κατασταρίου 0-0
Καλαμάτα – Ερμιονίδα 1-2
Παναργειακός – Μανδραϊκός 1-0
Ασπρόπυργος – Παναρκαδικός 2-1
Αμβρυσσέας Διστόμου – Αστέρας Βλαχιώτη 0-0
ΑΟ Υπάτου – Ένωση Λέρνας 2-0
ΑΟ Εικοσιμίας – Πάμισος 0-2