Τα… σπάσανε Επισκοπή και ΟΦ Ιεράπετρας

Δεν διάγουν και την καλύτερη περίοδό τους οι σχέσεις ανάμεσα στην Επισκοπή και τον ΟΦ Ιεράπετρας, μετά την αναμέτρηση των δύο ομάδων για την 14η αγωνιστική του Πρωταθλήματος του 5ου ομίλου, που βρήκε νικήτρια την ομάδα του Λασιθίου (2-1). Αρχικώς, οι άνθρωποι της Επισκοπής κατήγγειλαν την αντιμετώπιση, της οποίας έτυχαν […]

Γ’ Εθνική: Το πανόραμα του 8ου ομίλου

Τα αποτελέσματα Παναρκαδικός-ΑΕ Ερμιονίδας 1-1 ΑΟ Κατασταρίου-Μανδραϊκός 1-0 Καλαμάτα-ΑΕ Λέρνας 2-0 ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου-Πάμισος 3-1 Ασπρόπυργος-Αστέρας Βλαχιώτη 1-0 Παναργειακός-Αμβρυσσέας Διστόμου 1-1 ΑΟ Υπάτου-ΑΟ Εικοσιμίας αναβλ. Βαθμολογία (14 αγωνιστικές) Β. Γκολ 1.Καλαμάτα 39 24-2 ————————————————– 2.Παναργειακός 33 26-5 ————————————————– 3.Ασπρόπυργος 32 29-5 4.ΑΟ Κατασταρίου 25 18-10 5.ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου 22 18-11 6.ΑΕ Ερμιονίδας […]

Γ’ Εθνική: Το πανόραμα του 7ου ομίλου

Τα αποτελέσματα Χαραυγιακός-Θύελλα Καμαρίου 2-0 Καλλιθέα-Αιολικός 0-0 Απόλλων Ερέτριας-Αιγάλεω 0-6 Κόρινθος-ΑΟ Χαλκίδας 1-0 Άγιοι Ανάργυροι-Ηλυσιακός 2-2 Πανθηραϊκός-Άγιος Ιερόθεος 1-0 Βαθμολογία (13 αγωνιστικές) Β Γκολ 1.Αιγάλεω 34 29-10 —————————————————- 2.Ηλυσιακός 26 19–9 —————————————————- 3.Αιολικός 22 14-10 4.Πανθηραϊκός 21 17-12 5.Άγιοι Ανάργυροι 20 11-8 6.ΑΟ Χαλκίδας 15 9-13 7.Κόρινθος 15 8-14 8.Άγιος […]

Γ’ Εθνική: Το πανόραμα του 6ου ομίλου

Τα αποτελέσματα Παναιγιάλειος-Διαγόρας Ρόδου 0-2 Παλληνιακός-Ιάλυσος 0-2 ΠΑΟ Βάρδας-Διαγόρας Βραχνέικων 2-1 Αστέρας Αμαλιάδας-Νίκη Τραγανού 0-2 Φοίβος Κρεμαστής-Πανμοβριακός Ριόλου 0-2 Πανηλειακός-Θύελλα Ραφήνας 0-0 Ρεπό: Αχαρναϊκός Βαθμολογία (14 αγωνιστικές) Αγ. Β. Γκολ 1.Ιάλυσος 13 34 25-6 ———————————————————– 2.Διαγόρας Ρόδου 13 28 22-6 ———————————————————– 3.ΠΑΟ Βάρδας 13 22 16-11 4.Παλληνιακός 13 21 21-15 […]

Γ’ Εθνική: Το πανόραμα του 5ου ομίλου

Τα αποτελέσματα Κερατσίνι-Ατρόμητος Πειραιά 3-1 Γιούχτας-ΑΕ Νεάπολης 5-1 Προοδευτική-Εθνικός Πειραιά 1-1 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-Ιωνικός 1-2 ΟΦ Ιεράπετρας-Επισκοπή 2-1 ΠΟ Ατσαλένιου-ΑΟ Παλαιόχωρας 0-0 Ρεπό: Αμπελακιακός Βαθμολογία (14 αγωνιστικές) Αγ. Β. Γκολ 1.ΟΦ Ιεράπετρας 13 31 23-3 ———————————————————– 2.Εθνικός Πειραιά 13 28 22-9 ———————————————————– 3.Γιούχτας 13 23 17-8 4.Ιωνικός 13 22 12-9 5.Επισκοπή […]

Γ’ Εθνική: Το πανόραμα του 4ου ομίλου

Τα αποτελέσματα ΑΟ Στυλίδας-ΑΟ Σελλάνων 0-1 Φωκικός-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 1-1 Θησέας Αγριάς-Νίκη Βόλου 0-2 Αναγέννηση Καρδίτσας-ΓΣ Αλμυρός (16/1) Πιερικός-Απόλλων Μακρυχωρίου (16/1) Ολυμπιακός Βόλου-Οικονόμος Τσαριτσάνης 4-1 ΑΣ Μετέωρα-Αστέρας Ιτέας (16/1) Βαθμολογία (14 αγωνιστικές) Β. Γκολ 1.Ολυμπιακός Βόλου 35 39-7 ————————————————– 2.Νίκη Βόλου 35 34-4 ————————————————– 3.ΑΣ Μετέωρα 21 19-10 4.Αστέρας Ιτέας 19 […]

Γ’ Εθνική: Το πανόραμα του 3ου ομίλου

Τα αποτελέσματα Τηλυκράτης-Μακεδονικός Φούφα 1-2 Κρόνος Αργυράδων-Θεσπρωτός 0-0 Μ. Αλέξ. Καλλιθέας-ΑΟ Φλωριάδας 3-0 α.α. Θρίαμβος Σερβιανών-Αχέρων Καναλακίου 1-0 Σούλι Παραμυθιάς-Γρεβενά Αεράτα 4-0 Ναυπακτιακός Αστέρας-Μακεδονικός Σιάτιστας 5-0 Ρεπό: ΑΕ Λευκίμμης Βαθμολογία (14 αγωνιστικές) Αγ. Β. Γκολ 1.Μακεδονικός Φούφα 13 27 23-13 ————————————————————- 2.Σούλι Παραμυθιάς 13 25 23-12 ————————————————————- 3.Κρόνος Αργυράδων 13 […]

Γ’ Εθνική: Το πανόραμα του 2ου ομίλου

Τα αποτελέσματα ΠΟ Τρίγλιας-ΠΑΟ Κουφαλίων 2-1 Ερμής Αμυνταίου-ΑΠΕ Λαγκαδά (16/1) Μακεδονικός-Αλμωπός Αριδαίας 0-0 Νίκη Αγκαθιάς-Άρης Παλαιοχωρίου 2-2 ΑΣ Γιαννιτσά-Βέροια (16/1) Εδεσσαϊκός-Ολυμπιακός Κυμίνων (16/1) Αγροτικός Αστέρας-Μελιτέας Μελίτης 2-1 Βαθμολογία (14 αγωνιστικές) Β. Γκολ 1.Άρης Παλαιοχωρίου 28 22-13 ————————————————- 2.ΠΟ Τρίγλιας 25 14-6 ————————————————- 3.Βέροια 24 22-10 4.Νίκη Αγκαθιάς 23 12-6 5.Αγροτικός […]

Γ’ Εθνική: Το πανόραμα του 1ου ομίλου

Τα αποτελέσματα ΑΟ Καβάλα-Απόλλων Παραλιμνίου 1-0 ΠΑΟ Κοσμίου-Εθνικός Σιδηρ. 2-2 Ασπίδα Ξάνθης-Κεραυνός Πέρνης 0-3 Ορφέας Ξάνθης-Αετός Ορφανού 1-2 Εθνικός Αλεξ.-Άρης Αβάτου 1-2 Νέστος Χρυσούπολης-Αλέξανδρος Κιλκίς 2-0 ΑΕ Καλαμπακίου-Πανσερραϊκός (16/1) Βαθμολογία (14 αγωνιστικές) Β. Γκολ 1.Νέστος Χρυσούπολης 33 28-8 ————————————————— 2.ΑΟ Καβάλα 32 27-3 ————————————————— 3.Αετός Ορφανού 25 23-13 4.Κεραυνός Πέρνης […]

Γ’ Εθνική: Το σημερινό πρόγραμμα (13/1)

1ος όμιλος (14η αγων.-15:00): ΔΗΜ. ΣΤ. ΚΑΒΑΛΑΣ «ΑΝΘΗ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ»: ΑΟ Καβάλα-Απόλλων Παραλιμνίου, ΔΗΜ. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ: ΠΑΟ Κοσμίου-Εθνικός Σιδηροκάστρου, ΔΑΚ ΞΑΝΘΗΣ: Ασπίδα Ξάνθης-Κεραυνός Πέρνης, ΑΟ ΞΑΝΘΗΣ: Ορφέας Ξάνθης-Αετός Ορφανού, ΔΗΜ. «ΦΩΤΗΣ ΚΟΣΜΑΣ»: Εθνικός Αλεξανδρούπολης-Άρης Αβάτου, ΔΗΜ. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ: Νέστος Χρυσούπολης-Αλέξανδρος Κιλκίς 2ος όμιλος (14η αγων.-15:00): ΔΗΜ. Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ: ΠΟ Τρίγλιας-ΠΑΟ Κουφαλίων, ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ: Μακεδονικός-Αλμωπός […]

Κάνε εγγραφή τώρα