Παρακολουθήστε ζωντανά Κερατσίνι-ΟΦ Ιεράπετρας live στο Sportaltv!

sportal

Χαρακτήρα «τελικού» έχει αποκτήσει για τον ΟΦ Ιεράπετρας η επόμενη υποχρέωσή του για την 18η αγωνιστική στο Πρωτάθλημα του 5ου ομίλου. Μετά τα τρία συνεχή «στραβοπατήματα» (ήττες από ΠΟΑ και Γιούχτα, ισοπαλία με ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ) η ομάδα του Γιάννη Μάγγου έχει πέσει στη δεύτερη θέση και, μάλιστα, ήδη βρίσκεται στο […]

Άγιος Ιερόθεος-Αιολικός ζωντανά στο Sportaltv!

Η επιστροφή των ομάδων του 7ου ομίλου στην αγωνιστική δράση μετά το ρεπό της περασμένης εβδομάδας, βρίσκει το ενδιαφέρον στο… κατακόρυφο! Σε μία από τις πλέον ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις της Κυριακής για την 15η αγωνιστική, ο Άγιος Ιερόθεος υποδέχεται στο γήπεδο της Χωράφας τον Αιολικό, σε παιχνίδι που εκ προοιμίου χαρακτηρίζεται […]

Γ’ Εθνική: Το πανόραμα του 8ου ομίλου

Τα αποτελέσματαΑΕ Ερμιονίδας-Μανδραϊκός 3-0ΑΕ Λέρνας-Παναρκαδικός 3-0Πάμισος-ΑΟ Κατασταρίου αναβλ.Αστέρας Βλαχιώτη-Καλαμάτα 1-0Αμβρυσσέας Διστόμου-ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου 0-1ΑΟ Εικοσιμίας-Ασπρόπυργος 0-4ΑΟ Υπάτου-Παναργειακός 0-1 Βαθμολογία (15 αγωνιστικές) Β. Γκολ 1.Καλαμάτα 39 24-3————————————————–2.Παναργειακός 36 27-5————————————————–3.Ασπρόπυργος 35 33-54.ΑΟ Κατασταρίου 25 18-105.ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου 25 19-116.ΑΕ Ερμιονίδας 24 15-97.ΑΟ Υπάτου 18 12-98.Μανδραϊκός 17 14-189.Αστέρας Βλαχιώτη 17 17-25—————————————————10.Αμβρυσσέας Διστόμου 17 17-1411.Παναρκαδικός 16 […]

Γ’ Εθνική: Το πανόραμα του 7ου ομίλου

Τα αποτελέσματαΚαλλιθέα-Χαραυγιακός 1-1Θύελλα Καμαρίου-Απόλλων Ερέτριας 3-0Αιολικός-Κόρινθος 4-0Αιγάλεω-Άγιοι Ανάργυροι 2-1ΑΟ Χαλκίδας-Άγιος Ιερόθεος 0-2Ηλυσιακός-Πανθηραϊκός 1-1 Βαθμολογία (14 αγωνιστικές) Β Γκολ 1.Αιγάλεω 37 31-11—————————————————-2.Ηλυσιακός 27 20-10—————————————————-3.Αιολικός 25 18-104.Πανθηραϊκός 22 18-135.Άγιοι Ανάργυροι 20 12-106.Άγιος Ιερόθεος 17 20-167.Θύελλα Καμαρίου 16 20-208.ΑΟ Χαλκίδας 15 9-15—————————————————-9.Κόρινθος 15 8-1810.Χαραυγιακός 13 9-1111.Καλλιθέα 12 7-812.Απόλλων Ερέτριας 5 6-36 Η επόμενη […]

Γ’ Εθνική: Το πανόραμα του 6ου ομίλου

Τα αποτελέσματαΔιαγόρας Ρόδου-Αχαρναϊκός 1-0Ιάλυσος-Παναιγιάλειος 3-0Νίκη Τραγανού-Παλληνιακός 2-2Πανμοβριακός-ΠΑΟ Βάρδας 1-1Θύελλα Ραφήνας-Αστέρας Αμαλιάδας 3-0Πανηλειακός-Φοίβος Κρεμαστής 2-0Ρεπό: Διαγόρας Βραχνέικων Βαθμολογία (15 αγωνιστικές) Αγ. Β. Γκολ 1.Ιάλυσος 14 37 28-6———————————————————–2.Διαγόρας Ρόδου 14 31 23-6———————————————————–3.ΠΑΟ Βάρδας 14 23 17-124.Παλληνιακός 14 22 23-175.Πανηλειακός 14 22 17-136.Θύελλα Ραφήνας 14 21 17-147.Διαγόρας Βραχνέικων 13 17 16-128.Νίκη Τραγανού 14 […]

Γ’ Εθνική: Το πανόραμα του 5ου ομίλου

Τα αποτελέσματαΑτρόμητος Πειραιά-Αμπελακιακός 1-1AE Νεάπολης-Κερατσίνι 2-3Ιωνικός-Γιούχτας 0-0Επισκοπή-Προοδευτική 0-2ΑΟ Παλαιλόχωρας-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 1-2ΠΟ Ατσαλένιου-ΟΦ Ιεράπετρας 3-2Ρεπό: Εθνικός Πειραιά Βαθμολογία (15 αγωνιστικές) Αγ. Β. Γκολ 1.ΟΦ Ιεράπετρας 14 31 25-6———————————————————–2.Εθνικός Πειραιά 13 28 22-9———————————————————–3.Γιούχτας 14 24 17-84.Ιωνικός 14 23 12-95.Κερατσίνι 14 22 16-136.Επισκοπή 14 21 24-157.ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 14 18 13-148.ΠΟ Ατσαλένιου 14 17 […]

Γ’ Εθνική: Το πανόραμα του 4ου ομίλου

Τα αποτελέσματαΑΟ Σελλάνων-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 1-1Νίκη Βόλου-ΑΟ Στυλίδας 8-0ΓΣ Αλμυρός-Φωκικός 0-0Απόλλων Μακρυχωρίου-Θησέας Αγριάς 1-2Οικονόμος Τσαριτσάνης-Αναγέννηση Καρδίτσας 3-0 α.α.Αστέρας Ιτέας-Πιερικός 2-1ΑΣ Μετέωρα-Ολυμπιακός Βόλου 2-0 Βαθμολογία (15 αγωνιστικές) Β. Γκολ 1.Νίκη Βόλου 38 42-4————————————————–2.Ολυμπιακός Βόλου 35 39-9————————————————–3.ΑΣ Μετέωρα 24 21-104.ΓΣ Αλμυρός 23 16-105.Αστέρας Ιτέας 22 18-136.Θησέας Αγριάς 20 14-197.ΑΟ Σελλάνων 19 17-158.Απόλλων Μακρυχωρίου […]

Γ’ Εθνική: Το πανόραμα του 3ου ομίλου

Τα αποτελέσματαΜακεδονικός Φούφα-ΑΕ Λευκίμμης (30/1)Θεσπρωτός-Τηλυκράτης 0-1Αχέρων Καναλακίου-Κρόνος Αργυράδων 1-0Γρεβενά Αεράτα-Μ. Αλέξ. Καλλιθέας (30/1)Μακεδονικός Σιάτιστας-Θρίαμβος Σερβιανών (30/1)Ναυπακτιακός Αστέρας-Σούλι Παραμυθιάς 2-1Ρεπό: ΑΟ Φλωριάδας Βαθμολογία (15 αγωνιστικές) Αγ. Β. Γκολ 1.Μακεδονικός Φούφα 13 27 23-13————————————————————-2.Ναυπακτιακός Αστέρας 14 26 25-12————————————————————-3.Σούλι Παραμυθιάς 14 25 24-144.Κρόνος Αργυράδων 14 24 13-75.Θεσπρωτός 14 23 21-106.Αχέρων Καναλακίου 13 23 […]

Γ’ Εθνική: Το πανόραμα του 2ου ομίλου

Τα αποτελέσματαΠΑΟ Κουφαλίων-ΑΠΕ Λαγκαδά 1-0Αλμωπός Αριδαίας-ΠΟ Τρίγλιας 2-0Άρης Παλαιοχωρίου-Ερμής Αμυνταίου 3-2Βέροια-Μακεδονικός 3-1Ολυμπιακός Κυμίνων-Νίκη Αγκαθιάς 0-1Μελιτέας Μελίτης-ΑΣ Γιαννιτσά (30/1)Αγροτικός Αστέρας-Εδεσσαϊκος 0-0 Βαθμολογία (15 αγωνιστικές) Β. Γκολ 1.Άρης Παλαιοχωρίου 31 25-15————————————————–2.Βέροια 27 25-11————————————————–3.Νίκη Αγκαθιάς 26 13-64.ΠΟ Τρίγλιας 25 14-85.Αγροτικός Αστέρας 24 16-106.Εδεσσαϊκός 23 26-77.Μακεδονικός 21 13-148.Αλμωπός Αριδαίας 21 16-109.ΑΣ Γιαννιτσά 17 14-11————————————————–10.ΑΠΕ […]

Κάνε εγγραφή τώρα