Γ’ Εθνική: Το πανόραμα του 8ου ομίλου

Τα αποτελέσματα Παναρκαδικός-ΑΕ Ερμιονίδας 1-1 ΑΟ Κατασταρίου-Μανδραϊκός 1-0 Καλαμάτα-ΑΕ Λέρνας 2-0 ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου-Πάμισος 3-1 Ασπρόπυργος-Αστέρας Βλαχιώτη 1-0 Παναργειακός-Αμβρυσσέας Διστόμου 1-1 ΑΟ Υπάτου-ΑΟ Εικοσιμίας αναβλ. Βαθμολογία (14 αγωνιστικές) Β. Γκολ 1.Καλαμάτα 39 24-2 ————————————————– 2.Παναργειακός 33 26-5 ————————————————– 3.Ασπρόπυργος 32 29-5 4.ΑΟ Κατασταρίου 25 18-10 5.ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου 22 18-11 6.ΑΕ Ερμιονίδας […]

Γ’ Εθνική: Το πανόραμα του 7ου ομίλου

Τα αποτελέσματα Χαραυγιακός-Θύελλα Καμαρίου 2-0 Καλλιθέα-Αιολικός 0-0 Απόλλων Ερέτριας-Αιγάλεω 0-6 Κόρινθος-ΑΟ Χαλκίδας 1-0 Άγιοι Ανάργυροι-Ηλυσιακός 2-2 Πανθηραϊκός-Άγιος Ιερόθεος 1-0 Βαθμολογία (13 αγωνιστικές) Β Γκολ 1.Αιγάλεω 34 29-10 —————————————————- 2.Ηλυσιακός 26 19–9 —————————————————- 3.Αιολικός 22 14-10 4.Πανθηραϊκός 21 17-12 5.Άγιοι Ανάργυροι 20 11-8 6.ΑΟ Χαλκίδας 15 9-13 7.Κόρινθος 15 8-14 8.Άγιος […]

Γ’ Εθνική: Το πανόραμα του 6ου ομίλου

Τα αποτελέσματα Παναιγιάλειος-Διαγόρας Ρόδου 0-2 Παλληνιακός-Ιάλυσος 0-2 ΠΑΟ Βάρδας-Διαγόρας Βραχνέικων 2-1 Αστέρας Αμαλιάδας-Νίκη Τραγανού 0-2 Φοίβος Κρεμαστής-Πανμοβριακός Ριόλου 0-2 Πανηλειακός-Θύελλα Ραφήνας 0-0 Ρεπό: Αχαρναϊκός Βαθμολογία (14 αγωνιστικές) Αγ. Β. Γκολ 1.Ιάλυσος 13 34 25-6 ———————————————————– 2.Διαγόρας Ρόδου 13 28 22-6 ———————————————————– 3.ΠΑΟ Βάρδας 13 22 16-11 4.Παλληνιακός 13 21 21-15 […]

Γ’ Εθνική: Το πανόραμα του 5ου ομίλου

Τα αποτελέσματα Κερατσίνι-Ατρόμητος Πειραιά 3-1 Γιούχτας-ΑΕ Νεάπολης 5-1 Προοδευτική-Εθνικός Πειραιά 1-1 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-Ιωνικός 1-2 ΟΦ Ιεράπετρας-Επισκοπή 2-1 ΠΟ Ατσαλένιου-ΑΟ Παλαιόχωρας 0-0 Ρεπό: Αμπελακιακός Βαθμολογία (14 αγωνιστικές) Αγ. Β. Γκολ 1.ΟΦ Ιεράπετρας 13 31 23-3 ———————————————————– 2.Εθνικός Πειραιά 13 28 22-9 ———————————————————– 3.Γιούχτας 13 23 17-8 4.Ιωνικός 13 22 12-9 5.Επισκοπή […]

Γ’ Εθνική: Το πανόραμα του 4ου ομίλου

Τα αποτελέσματα ΑΟ Στυλίδας-ΑΟ Σελλάνων 0-1 Φωκικός-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 1-1 Θησέας Αγριάς-Νίκη Βόλου 0-2 Αναγέννηση Καρδίτσας-ΓΣ Αλμυρός (16/1) Πιερικός-Απόλλων Μακρυχωρίου (16/1) Ολυμπιακός Βόλου-Οικονόμος Τσαριτσάνης 4-1 ΑΣ Μετέωρα-Αστέρας Ιτέας (16/1) Βαθμολογία (14 αγωνιστικές) Β. Γκολ 1.Ολυμπιακός Βόλου 35 39-7 ————————————————– 2.Νίκη Βόλου 35 34-4 ————————————————– 3.ΑΣ Μετέωρα 21 19-10 4.Αστέρας Ιτέας 19 […]

Γ’ Εθνική: Το πανόραμα του 3ου ομίλου

Τα αποτελέσματα Τηλυκράτης-Μακεδονικός Φούφα 1-2 Κρόνος Αργυράδων-Θεσπρωτός 0-0 Μ. Αλέξ. Καλλιθέας-ΑΟ Φλωριάδας 3-0 α.α. Θρίαμβος Σερβιανών-Αχέρων Καναλακίου 1-0 Σούλι Παραμυθιάς-Γρεβενά Αεράτα 4-0 Ναυπακτιακός Αστέρας-Μακεδονικός Σιάτιστας 5-0 Ρεπό: ΑΕ Λευκίμμης Βαθμολογία (14 αγωνιστικές) Αγ. Β. Γκολ 1.Μακεδονικός Φούφα 13 27 23-13 ————————————————————- 2.Σούλι Παραμυθιάς 13 25 23-12 ————————————————————- 3.Κρόνος Αργυράδων 13 […]

Γ’ Εθνική: Το πανόραμα του 2ου ομίλου

Τα αποτελέσματα ΠΟ Τρίγλιας-ΠΑΟ Κουφαλίων 2-1 Ερμής Αμυνταίου-ΑΠΕ Λαγκαδά (16/1) Μακεδονικός-Αλμωπός Αριδαίας 0-0 Νίκη Αγκαθιάς-Άρης Παλαιοχωρίου 2-2 ΑΣ Γιαννιτσά-Βέροια (16/1) Εδεσσαϊκός-Ολυμπιακός Κυμίνων (16/1) Αγροτικός Αστέρας-Μελιτέας Μελίτης 2-1 Βαθμολογία (14 αγωνιστικές) Β. Γκολ 1.Άρης Παλαιοχωρίου 28 22-13 ————————————————- 2.ΠΟ Τρίγλιας 25 14-6 ————————————————- 3.Βέροια 24 22-10 4.Νίκη Αγκαθιάς 23 12-6 5.Αγροτικός […]

Γ’ Εθνική: Το πανόραμα του 1ου ομίλου

Τα αποτελέσματα ΑΟ Καβάλα-Απόλλων Παραλιμνίου 1-0 ΠΑΟ Κοσμίου-Εθνικός Σιδηρ. 2-2 Ασπίδα Ξάνθης-Κεραυνός Πέρνης 0-3 Ορφέας Ξάνθης-Αετός Ορφανού 1-2 Εθνικός Αλεξ.-Άρης Αβάτου 1-2 Νέστος Χρυσούπολης-Αλέξανδρος Κιλκίς 2-0 ΑΕ Καλαμπακίου-Πανσερραϊκός (16/1) Βαθμολογία (14 αγωνιστικές) Β. Γκολ 1.Νέστος Χρυσούπολης 33 28-8 ————————————————— 2.ΑΟ Καβάλα 32 27-3 ————————————————— 3.Αετός Ορφανού 25 23-13 4.Κεραυνός Πέρνης […]

Όλα τα αποτελέσματα των οκτώ ομίλων της Γ’ Εθνικής

Δείτε όλα τα αποτελέσματα των οκτώ ομίλων της Γ’ Εθνικής για τη 14η αγωνιστική. 1ος όμιλος Νέστος Χρυσούπολης – Αλέξανδρος Κιλκίς 2-0 Καβάλα – Απόλλων Παραλιμνίου 1-0 Ορφέας Ξάνθης – Αετός Ορφανού 1-2 Ασπίδα Ξάνθης – Κεραυνός Πέρνης 0-3 Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Άρης Αβάτου 1-2 ΠΑΟΚ Κοσμίου – Εθνικός Σιδηροκάστρου […]

Γ’ Εθνική: Το σημερινό πρόγραμμα (13/1)

1ος όμιλος (14η αγων.-15:00): ΔΗΜ. ΣΤ. ΚΑΒΑΛΑΣ «ΑΝΘΗ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ»: ΑΟ Καβάλα-Απόλλων Παραλιμνίου, ΔΗΜ. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ: ΠΑΟ Κοσμίου-Εθνικός Σιδηροκάστρου, ΔΑΚ ΞΑΝΘΗΣ: Ασπίδα Ξάνθης-Κεραυνός Πέρνης, ΑΟ ΞΑΝΘΗΣ: Ορφέας Ξάνθης-Αετός Ορφανού, ΔΗΜ. «ΦΩΤΗΣ ΚΟΣΜΑΣ»: Εθνικός Αλεξανδρούπολης-Άρης Αβάτου, ΔΗΜ. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ: Νέστος Χρυσούπολης-Αλέξανδρος Κιλκίς 2ος όμιλος (14η αγων.-15:00): ΔΗΜ. Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ: ΠΟ Τρίγλιας-ΠΑΟ Κουφαλίων, ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ: Μακεδονικός-Αλμωπός […]

Κάνε εγγραφή τώρα